KRUOPA
Logotipas
Informacija
11
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
35
TAŠKAI
52 (vid. 2.48)
ĮMUŠTA
58 (vid. 2.76)
PRALEISTA
-6
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej KonovalovArtūras JanušasAndrej AfanasjevMartynas JankauskasLaurynas Norkus
11 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrej Konovalov
11
2
0
Artūras Janušas
6
0
0
Andrej Afanasjev
5
0
0
Martynas Jankauskas
5
1
0
Laurynas Norkus
4
0
0
Audrius Šopis
4
1
0
Sergej Fiodorov
3
1
0
Aleksej Fedosejev
2
0
0
Nerijus Genupskis
2
0
0
Eduardas Davidonis
2
0
0
Vladimiras Molis
1
3
0
Liudvikas Valius
1
0
0
Vidas Dančenka
1
0
0
Oleg Vinogradov
0
0
0
Eugenijus Davidonis
0
0
0
Jevgenij Zaicev
0
0
0
Arūnas Arbatauskas
0
2
0
Saulius Mikalajūnas
0
0
0
Andrej Makov
0
0
0
Maksimas Melechinas
0
3
0
Henrikas Daublys
0
0
0
Martynas Norkus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-23
ELVITRANSA
0:5
KRUOPA
2
2018-04-30
SPARTA
0:2
KRUOPA
3
2018-05-10
KRUOPA
3:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2018-05-14
NAUTICA
3:2
KRUOPA
5
2018-05-22
KRUOPA
1:2
FK "JAKAI"
6
2018-05-29
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
3:3
KRUOPA
7
2018-06-04
KRUOPA
2:0
MEMEL
8
2018-06-11
AGLUONA-GARANT GROUP
1:2
KRUOPA
9
2018-06-18
KRUOPA
2:1
FOTOAPARATAS.LT
10
2018-06-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:5
KRUOPA
11
2018-07-23
KRUOPA
3:4
FK "GRANATA"
12
2018-08-02
TITANIC-KFA
0:3
KRUOPA
13
2018-08-06
KRUOPA
0:4
KLAIPĖDA CITY
14
2018-08-13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
8:2
KRUOPA
15
2018-08-20
KRUOPA
2:9
FC "SUOLIUKAS"
16
2018-08-27
FELIŪGA
3:4
KRUOPA
17
2018-09-06
KRUOPA
2:7
SAREMA
18
2018-09-17
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:1
KRUOPA
19
2018-09-20
KRUOPA
3:2
MEGLARAS
20
2018-09-24
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:3
KRUOPA
21
2018-10-03
KRUOPA
2:2
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015