2018-06-21, 9 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Edmundas Gaigalas
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 4:6 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
(1:3)
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
Modestas Norkevičius
Vilius Jurčius
Aurimas Barsteika
Lukas Nedzinskas
Vilius Šiburkis
Vilius Zaleckis
Audrius Sutkus
Saulius Nemanius
Edgaras Voitechovskis
Mantas Mockus
Valdas Bulvydas
Valentinas Rumiancevas
Bronius Jašinskas
12 min. 0:1
Žilvinas Kymantas
20 min. 0:2
Audrius Vitkauskas
21 min. 0:3
Audrius Vitkauskas
Lukas Nedzinskas
24 min. 1:3
35 min. 1:4
Žilvinas Kymantas
Saulius Nemanius
48 min. 2:4
50 min. 2:5
Artūras Kurbangalijevas
Edgaras Voitechovskis
55 min. 3:5
55 min. 3:6
Andrius Pancerovas
Vilius Zaleckis
56 min. 4:6
Dovidas Paliulis
Constantin Wunder
Žilvinas Kymantas
Audrius Vitkauskas
Andrius Pancerovas
Justas Noreika
Robertas Tranas
Andrius vaitonis
Kazimieras Žutautas
Artūras Kurbangalijevas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vilius Šiburkis.
Raudonos kortelės : .

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015