2018-08-22, 15 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Giedrius Zaniauskas
NAUTICA 3:7 KLAIPĖDA CITY
(1:3)
NAUTICA
Rungtynių eiga
KLAIPĖDA CITY
Artiom Korotjich
German Michno
Andrej Višnevskij
Edmundas Gaigalas
Kirl Čiupalov
Mindaugas Kinčius
Maksim Jegorov
Artiom Jerošenko
Maksim Alilujev
Igor Metelica
Andrius Gedgaudas
10 min. 0:1
Denis Mišin
Andrius Gedgaudas
11 min. 1:1
17 min. 1:2
Roman Abrašin
29 min. 1:3
Denis Mišin
33 min. 1:4
Denis Mišin
39 min. 1:5
Donatas Stankevičius
42 min. 1:6
Lev Son
50 min. 1:7
Donatas Stankevičius
Maksim Jegorov
55 min. 2:7
Mindaugas Kinčius
58 min. 3:7
Jevgenij Novičenkin
Laurynas Plačas
Vitalij Gurejev
Vaidotas Juškus
Viktor Novičenkin
Oleg Romančiuk
Justas Adamas
Denis Mišin
Lev Son
Roman Abrašin
Vladimir Maksimenko
Dovydas Zakrevskij
Donatas Stankevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Laurynas Plačas, Maksim Jegorov, Vladimir Maksimenko.
Raudonos kortelės : .

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.15
3 turas
KLAIPĖDA CITY - KRUOPA
FM salė (P. Komunos g.16A)
21.15
3 turas
DANĖS PERLAS - MEMEL
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 2 12 6
2. KLAIPĖDA CITY 2 8 6
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 7 6
4. FK JAKAI 2 7 4
5. FC SUOLIUKAS 2 5 3
6. FASOUL FC 2 5 3
7. FK JONUŠAI 2 1 3
8. LCC MOOSE 2 -1 3
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -2 3
10. PANTHERS FC 2 -4 3
11. DRAGŪNAI 2 -6 1
12. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 -9 0
13. FK PLIUSAS 2 -11 0
14. FK FUTERA 2 -12 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 3 17 9
2. KLAIPĖDA CITY 2 6 6
3. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 2 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 4 6
5. FK PLIUSAS-EURORENTA 2 -2 1
6. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 -9 1
7. DANĖS PERLAS 1 -4 0
8. KRUOPA 2 -6 0
9. MEMEL 2 -12 0

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015