2018-08-22, 15 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Giedrius Zaniauskas
NAUTICA 3:7 KLAIPĖDA CITY
(1:3)
NAUTICA
Rungtynių eiga
KLAIPĖDA CITY
Artiom Korotjich
German Michno
Andrej Višnevskij
Edmundas Gaigalas
Kirl Čiupalov
Mindaugas Kinčius
Maksim Jegorov
Artiom Jerošenko
Maksim Alilujev
Igor Metelica
Andrius Gedgaudas
10 min. 0:1
Denis Mišin
Andrius Gedgaudas
11 min. 1:1
17 min. 1:2
Roman Abrašin
29 min. 1:3
Denis Mišin
33 min. 1:4
Denis Mišin
39 min. 1:5
Donatas Stankevičius
42 min. 1:6
Lev Son
50 min. 1:7
Donatas Stankevičius
Maksim Jegorov
55 min. 2:7
Mindaugas Kinčius
58 min. 3:7
Jevgenij Novičenkin
Laurynas Plačas
Vitalij Gurejev
Vaidotas Juškus
Viktor Novičenkin
Oleg Romančiuk
Justas Adamas
Denis Mišin
Lev Son
Roman Abrašin
Vladimir Maksimenko
Dovydas Zakrevskij
Donatas Stankevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Laurynas Plačas, Maksim Jegorov, Vladimir Maksimenko.
Raudonos kortelės : .

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 17 16
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12 15
4. SK PLIKIAI 6 12 12
5. SIGROUP 6 1 9
6. FK JONUŠAI 6 -4 6
7. FC SUOLIUKAS 6 -8 6
8. FK DITUVA 7 -34 3
9. FK PLIUSAS 6 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015