Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2019-11-24, 2 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Tomas Lavrinavičius
KRANTONA 9:2 KFA AKADEMIJA
(3-2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Karolis Inta
Paulius Juška
Karolis Kelpšas
Donatas Surblys
Arnoldas Nausėdas
Aidas Capas
Karolis Inta
2 min. 1-0
Karolis Kelpšas
2 min. 2-0
14 min. 2-1
Danilo Bazali
Aidas Capas
22 min. 3-1
24 min. 3-2
Mark Sheen
Karolis Kelpšas
27 min. 4-2
Paulius Juška
33 min. 5-2
Arnoldas Nausėdas
41 min. 6-2
Donatas Surblys
43 min. 7-2
Donatas Surblys
49 min. 8-2
Arnoldas Nausėdas
50 min. 9-2
Vadim Trefilov
Aleksandr Fiodorov
Mark Sheen
Dovydas Švambaris
Aleksandr Dymov
Aleksej Lyskov
Maksim Ščerbina
Danilo Bazali
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Aidas Capas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015