KFA AKADEMIJA
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
45 (vid. 4.09)
ĮMUŠTA
99 (vid. 9.00)
PRALEISTA
-54
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nikita KarnylosAleksandr DymovAleksandr FiodorovMark SheenDovydas Švambaris
21 įvarč.17 įvarč.11 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Nikita Karnylos
21
0
0
  Aleksandr Dymov
17
0
0
  Aleksandr Fiodorov
11
3
0
  Mark Sheen
9
1
0
  Dovydas Švambaris
8
1
0
  Maksim Ščerbina
7
0
0
  Andrius Pakalniškis
1
1
0
  Igor Kyrlan
1
0
0
  Danilo Bazali
1
0
0
  Aleksej Lyskov
0
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
  Gedas Lydeika
0
0
0
  Modestas Lydeika
0
0
0
  Paul Billet-Naype
0
0
0
  Emilijus Golikovas
0
0
0
  Osvaldas Vasiliauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-14
KFA AKADEMIJA
2:11
KLAIPĖDA CITY B
2
2019-11-24
KRANTONA
9:2
KFA AKADEMIJA
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA
6:10
KRUOPA
4
2019-12-08
MEMEL
1:9
KFA AKADEMIJA
5
2019-12-10
KFA AKADEMIJA
10:2
FK MOSĖDIS
6
2019-12-22
FC SUOLIUKAS
3:5
KFA AKADEMIJA
7
2020-01-10
KLAIPĖDOS FM-1
6:7
KFA AKADEMIJA
10
2020-01-19
PORT MARE
10:6
KFA AKADEMIJA
11
2020-01-26
NAUTICA
10:0
KFA AKADEMIJA
12
2020-02-04
KLAIPĖDA CITY
14:2
KFA AKADEMIJA
13
2020-02-11
KFA AKADEMIJA
4:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
14
2020-02-20
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:2
KFA AKADEMIJA
15
2020-02-24
KFA AKADEMIJA
9:8
FK ŽEBENKŠTIS
16
2020-03-04
FK VS-JONUŠAI
7:5
KFA AKADEMIJA
17
2020-03-11
KFA AKADEMIJA
7:3
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
HBH - KLAIPĖDOS VETERANAI
Kretingos miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015