SPARTA
4
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
72 (vid. 6.55)
ĮMUŠTA
75 (vid. 6.82)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Arvydas TriznoArnoldas LiutikaVilius ČižauskasVytautas LaurinaitisArtūras Bytautas
20 įvarč.18 įvarč.12 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Arvydas Trizno
20
0
0
  Arnoldas Liutika
18
0
0
  Vilius Čižauskas
12
1
0
  Vytautas Laurinaitis
11
3
0
  Artūras Bytautas
10
0
0
  Paulius Ruseckas
8
0
0
  Nikolaj Beliak
6
1
0
  Ernestas Alekna
3
1
0
  Vakaris Adomas Bagdanskas
3
0
0
  Aleksej Archipov
1
0
0
  Robertas Žižys
1
0
0
  Žygimantas Dubickas
0
0
0
  Mindaugas Dobravolskis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-12
SPARTA
10:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2019-11-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:5
SPARTA
3
2019-12-01
SPARTA
7:2
KLAIPĖDOS FM-2
4
2019-12-08
FK GIRULIAI
2:4
SPARTA
5
2019-12-11
SPARTA
4:6
FK VS-JONUŠAI
6
2019-12-18
LCC MOOSE FC
3:7
SPARTA
8
2020-01-16
SPARTA
6:13
KLAIPĖDA CITY
10
2020-01-19
SPARTA
7:8
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
11
2020-01-29
KRANTONA
7:3
SPARTA
9
2020-01-31
ELVITRANSA
10:10
SPARTA
12
2020-02-09
SPARTA
2:12
NAUTICA
13
2020-02-16
PORT MARE
7:7
SPARTA
14
2020-02-23
SPARTA
12:3
KLAIPĖDA CITY B
15
2020-02-26
KRUOPA
6:8
SPARTA
16
2020-03-08
SPARTA
10:0
FK ŽEBENKŠTIS
17
2020-03-11
KFA AKADEMIJA
7:3
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
MINIJA B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Kretingos miesto stadionas
20.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - FK JONUŠAI
Klaipėdos FM stadionas
20.15
7 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - NEPTŪNAS B
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
5 turas
KLAIPĖDA CITY - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
5 turas
MEMEL - FK PAJŪRIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015