Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - A pogrupis
2019-11-12, 1 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Tomas Lavrinavičius
SPARTA 10:6 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(4:6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aleksej Archipov
Artūras Bytautas
Nikolaj Beliak
Vilius Čižauskas
Arnoldas Liutika
Robertas Žižys
Arvydas Trizno
7 min. 0-1
Tomas Jonušas
Nikolaj Beliak
11 min. 1-1
Vilius Čižauskas
14 min. 2-1
16 min. 2-2
Marsel Balasanov
18 min. 2-3
Marsel Balasanov
20 min. 2-4
Paulius Lotužys
Vilius Čižauskas
21 min. 3-4
Nikolaj Beliak
23 min. 4-4
24 min. 4-5
Evaldas Misiūnas
25 min. 4-6
Marsel Balasanov
Artūras Bytautas
27 min. 5-6
Vilius Čižauskas
30 min. 6-6
Vilius Čižauskas
37 min. 7-6
Robertas Žižys
40 min. 8-6
Vilius Čižauskas
42 min. 9-6
Aleksej Archipov
44 min. 10-6
Dangirdas Žilinskas
Marsel Balasanov
Gvidas Juška
Paulius Lotužys
Tadas Vitkauskas
Tomas Jonušas
Evaldas Misiūnas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015