FK ŽEBENKŠTIS
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
28 (vid. 2.80)
ĮMUŠTA
81 (vid. 8.10)
PRALEISTA
-53
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas ŽukauskasGražvydas ŽakysArtūras MačysDalius BarakauskisSimas Pranauskas
16 įvarč.11 įvarč.11 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Vytautas Žukauskas
16
1
0
  Artūras Mačys
11
0
0
  Gražvydas Žakys
11
1
0
  Dalius Barakauskis
5
2
0
  Simas Pranauskas
5
0
0
  Gerdas Kančelskis
4
0
0
  Karolis Gricius
3
1
0
  Jurijus Kurbangalijevas
2
1
0
  Deividas Kumpis
2
0
0
  Saulius Pukštys
2
0
0
  Aurimas Tunaitis
1
1
0
  Aurimas Grigaitis
0
0
0
  Kazys Knieža
0
0
0
  Dovydas Narkus
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:12
FK ŽEBENKŠTIS
2
2019-11-25
FK ŽEBENKŠTIS
3:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2019-12-01
FK ŽEBENKŠTIS
2:10
PORT MARE
4
2019-12-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:7
FK ŽEBENKŠTIS
5
2019-12-09
FK VIENUOLIKĖ
4:8
FK ŽEBENKŠTIS
6
2019-12-19
FK GRANATA
2:8
FK ŽEBENKŠTIS
7
2020-01-05
FK ŽEBENKŠTIS
1:9
NAUTICA
10
2020-01-24
FK VS-JONUŠAI
8:1
FK ŽEBENKŠTIS
11
2020-01-29
FK ŽEBENKŠTIS
3:13
KLAIPĖDA CITY
13
2020-02-09
FK ŽEBENKŠTIS
3:7
KLAIPĖDA CITY B
13
2020-02-17
KRANTONA
6:6
FK ŽEBENKŠTIS
14
2020-02-19
FK ŽEBENKŠTIS
1:3
KRUOPA
15
2020-02-24
KFA AKADEMIJA
9:8
FK ŽEBENKŠTIS
16
2020-03-08
SPARTA
10:0
FK ŽEBENKŠTIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
17.00
7 turas
FASOUL - FM-KLAIPĖDA
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS
11.30
4 turas
KLAIPĖDOS FM MERGINOS - KARYS.LT
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
12.30
6 turas
KLAIPĖDOS FM MERGINOS - FK JAKAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015