FK ŽEBENKŠTIS
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
28 (vid. 2.80)
ĮMUŠTA
81 (vid. 8.10)
PRALEISTA
-53
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas ŽukauskasGražvydas ŽakysArtūras MačysDalius BarakauskisSimas Pranauskas
16 įvarč.11 įvarč.11 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Vytautas Žukauskas
16
1
0
  Artūras Mačys
11
0
0
  Gražvydas Žakys
11
1
0
  Dalius Barakauskis
5
2
0
  Simas Pranauskas
5
0
0
  Gerdas Kančelskis
4
0
0
  Karolis Gricius
3
1
0
  Jurijus Kurbangalijevas
2
1
0
  Deividas Kumpis
2
0
0
  Saulius Pukštys
2
0
0
  Aurimas Tunaitis
1
1
0
  Aurimas Grigaitis
0
0
0
  Kazys Knieža
0
0
0
  Dovydas Narkus
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:12
FK ŽEBENKŠTIS
2
2019-11-25
FK ŽEBENKŠTIS
3:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2019-12-01
FK ŽEBENKŠTIS
2:10
PORT MARE
4
2019-12-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:7
FK ŽEBENKŠTIS
5
2019-12-09
FK VIENUOLIKĖ
4:8
FK ŽEBENKŠTIS
6
2019-12-19
FK GRANATA
2:8
FK ŽEBENKŠTIS
7
2020-01-05
FK ŽEBENKŠTIS
1:9
NAUTICA
10
2020-01-24
FK VS-JONUŠAI
8:1
FK ŽEBENKŠTIS
11
2020-01-29
FK ŽEBENKŠTIS
3:13
KLAIPĖDA CITY
13
2020-02-09
FK ŽEBENKŠTIS
3:7
KLAIPĖDA CITY B
13
2020-02-17
KRANTONA
6:6
FK ŽEBENKŠTIS
14
2020-02-19
FK ŽEBENKŠTIS
1:3
KRUOPA
15
2020-02-24
KFA AKADEMIJA
9:8
FK ŽEBENKŠTIS
16
2020-03-08
SPARTA
10:0
FK ŽEBENKŠTIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015