FK VIENUOLIKĖ
3
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
60 (vid. 5.45)
ĮMUŠTA
73 (vid. 6.64)
PRALEISTA
-13
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Darius GrigaitisNerijus ŠliogerisVitalis MarozasRemigijus VenckusMarius Narušis
21 įvarč.16 įvarč.11 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Darius Grigaitis
21
1
0
  Nerijus Šliogeris
16
0
1
  Vitalis Marozas
11
0
0
  Remigijus Venckus
9
1
0
  Marius Narušis
5
3
0
  Elijus Pavlovas
4
0
0
  Vaidas Batūra
4
0
0
  Vygandas Burškys
4
1
0
  Mindaugas Davidavičius
2
0
0
  Elijus Vilimas
0
0
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Pavel Truš
0
0
1
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Putinas Bartkevičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK GRANATA
4:6
FK VIENUOLIKĖ
2
2019-11-24
FK VIENUOLIKĖ
2:10
NAUTICA
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:2
FK VIENUOLIKĖ
4
2019-12-04
FK VIENUOLIKĖ
6:15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
2019-12-09
FK VIENUOLIKĖ
4:8
FK ŽEBENKŠTIS
6
2019-12-17
FK VIENUOLIKĖ
4:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
7
2020-01-08
FK VIENUOLIKĖ
5:15
PORT MARE
10
2020-01-15
FK VIENUOLIKĖ
6:12
KLAIPĖDOS FM-1
11
2020-01-23
FK VIENUOLIKĖ
12:9
FK MOSĖDIS
12
2020-01-28
KLAIPĖDOS FM-2
9:10
FK VIENUOLIKĖ
13
2020-02-05
ELVITRANSA
6:5
FK VIENUOLIKĖ
14
2020-02-09
FK VIENUOLIKĖ
3:9
LCC MOOSE FC
15
2020-02-20
FK GIRULIAI
4:2
FK VIENUOLIKĖ
16
2020-03-01
FK VIENUOLIKĖ
6:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
17
2020-03-03
FK VIENUOLIKĖ
4:7
FC SUOLIUKAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015