FK GRANATA
9
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
27
TAŠKAI
106 (vid. 9.64)
ĮMUŠTA
51 (vid. 4.64)
PRALEISTA
55
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edvinas GirdenisŽilvinas LukošiusTitas MikelisTomas JonušasDonatas Anužis
25 įvarč.18 įvarč.13 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edvinas Girdenis
25
2
0
  Žilvinas Lukošius
18
0
0
  Titas Mikelis
13
1
0
  Tomas Jonušas
12
1
0
  Donatas Anužis
10
0
0
  Artūras Jakovenka
10
0
0
  Paulius Kriščiūnas
8
0
0
  Artūras Kumpis
7
2
1
  Deividas Gedvilas
5
1
0
  Vaidotas Gedvilas
4
0
0
  Modestas Arys
2
0
0
  Nerijus Paulauskas
2
0
0
  Martynas Agintas
1
0
0
  Artūras Anužis
1
0
0
  Linas Kokanskas
1
0
0
  Aurimas Tamkevičius
1
0
0
  Edgaras Barkus
1
0
0
  Darius Petrošius
0
0
0
  Andrius Rakauskas
0
0
0
  Andrius Jokšas
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Andrius Alunderis
0
0
0
  Evaldas Karpavičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK GRANATA
4:6
FK VIENUOLIKĖ
2
2019-11-24
PORT MARE
6:2
FK GRANATA
3
2019-11-28
NAUTICA
10:13
FK GRANATA
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:2
FK GRANATA
6
2019-12-19
FK GRANATA
2:8
FK ŽEBENKŠTIS
7
2020-01-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:8
FK GRANATA
10
2020-01-14
FK GRANATA
15:6
MEMEL
11
2020-01-22
FK GRANATA
9:3
KLAIPĖDOS FM-1
12
2020-02-02
FK MOSĖDIS
1:17
FK GRANATA
13
2020-02-05
LCC MOOSE FC
6:5
FK GRANATA
14
2020-02-16
FK GRANATA
17:9
ELVITRANSA
15
2020-02-18
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:8
FK GRANATA
16
2020-02-27
FK GRANATA
6:3
KLAIPĖDOS FM-2
17
2020-03-09
FK GIRULIAI
5:6
FK GRANATA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015