FK GRANATA
9
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
27
TAŠKAI
106 (vid. 9.64)
ĮMUŠTA
51 (vid. 4.64)
PRALEISTA
55
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edvinas GirdenisŽilvinas LukošiusTitas MikelisTomas JonušasDonatas Anužis
25 įvarč.18 įvarč.13 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edvinas Girdenis
25
2
0
  Žilvinas Lukošius
18
0
0
  Titas Mikelis
13
1
0
  Tomas Jonušas
12
1
0
  Donatas Anužis
10
0
0
  Artūras Jakovenka
10
0
0
  Paulius Kriščiūnas
8
0
0
  Artūras Kumpis
7
2
1
  Deividas Gedvilas
5
1
0
  Vaidotas Gedvilas
4
0
0
  Modestas Arys
2
0
0
  Nerijus Paulauskas
2
0
0
  Martynas Agintas
1
0
0
  Artūras Anužis
1
0
0
  Linas Kokanskas
1
0
0
  Aurimas Tamkevičius
1
0
0
  Edgaras Barkus
1
0
0
  Darius Petrošius
0
0
0
  Andrius Rakauskas
0
0
0
  Andrius Jokšas
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Andrius Alunderis
0
0
0
  Evaldas Karpavičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK GRANATA
4:6
FK VIENUOLIKĖ
2
2019-11-24
PORT MARE
6:2
FK GRANATA
3
2019-11-28
NAUTICA
10:13
FK GRANATA
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:2
FK GRANATA
6
2019-12-19
FK GRANATA
2:8
FK ŽEBENKŠTIS
7
2020-01-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:8
FK GRANATA
10
2020-01-14
FK GRANATA
15:6
MEMEL
11
2020-01-22
FK GRANATA
9:3
KLAIPĖDOS FM-1
12
2020-02-02
FK MOSĖDIS
1:17
FK GRANATA
13
2020-02-05
LCC MOOSE FC
6:5
FK GRANATA
14
2020-02-16
FK GRANATA
17:9
ELVITRANSA
15
2020-02-18
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:8
FK GRANATA
16
2020-02-27
FK GRANATA
6:3
KLAIPĖDOS FM-2
17
2020-03-09
FK GIRULIAI
5:6
FK GRANATA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Informacija


Šios dienos rungtynės
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
18.00
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM B
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FASOUL 1 3
2. MINIJA B 1 3
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
7. FM-KLAIPĖDA 1 0
8. KLAIPĖDOS FM B 1 0


Moterų regioninė lyga Vakarų regionas
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 2 6
2. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 1 3
3. FK JAKAI 2 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 0


Klaipėdos regiono veteranų (45+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. ŠILUTĖS VETERANAS 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
3. GARGŽDŲ VETERANAS 1 1
4. KLAIPĖDOS UNITED 1 1
5. HBH 1 0
6. KRUOPA 1 0
KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015