MEMEL
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
37 (vid. 3.70)
ĮMUŠTA
92 (vid. 9.20)
PRALEISTA
-55
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas GaižauskasArtūras StučysVitalij ČerkesasVadim MarčenkovRimantas Šneideraitis
18 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Gaižauskas
18
0
0
  Artūras Stučys
8
2
0
  Vitalij Čerkesas
5
0
0
  Vadim Marčenkov
4
0
0
  Viktor Kukšinov
3
0
0
  Romanas Gudlekis
3
0
0
  Rimantas Šneideraitis
3
0
0
  Aleksandr Šipulia
2
0
0
  Valera Aliakin
1
0
0
  Kęstas Ruzgys
1
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Tautvydas Jonikas
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Vidas Bukauskas
0
1
1
  Henrikas Bočkus
0
0
0
  Rafael Mesropyan
0
0
0
  Vitalij Liubarskij
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
MEMEL
4:5
KRUOPA
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS
9:7
MEMEL
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS
2:4
MEMEL
4
2019-12-08
MEMEL
1:9
KFA AKADEMIJA
5
2019-12-12
KLAIPĖDOS FM-1
8:4
MEMEL
6
2019-12-17
MEMEL
2:6
KLAIPĖDA CITY B
7
2020-01-10
KRANTONA
18:4
MEMEL
10
2020-01-14
FK GRANATA
15:6
MEMEL
11
2020-01-26
FK GIRULIAI
5:3
MEMEL
12
2020-01-29
MEMEL
2:10
ELVITRANSA
13
2020-02-06
KLAIPĖDOS POLICIJA
11:3
MEMEL
14
2020-02-11
MEMEL
1:13
EDM STATYBA-SENDVARIS
15
2020-02-19
LCC MOOSE FC
11:1
MEMEL
17
2020-03-05
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8:6
MEMEL

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
HBH - KLAIPĖDOS VETERANAI
Kretingos miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 11 31 31
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12 9 19
4. KLAIPĖDOS FM B 10 1 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 -27 9
7. FK JONUŠAI 12 -31 8
8. FASOUL 14 -25 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015