MEMEL
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
37 (vid. 3.70)
ĮMUŠTA
92 (vid. 9.20)
PRALEISTA
-55
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas GaižauskasArtūras StučysVitalij ČerkesasVadim MarčenkovRimantas Šneideraitis
18 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Gaižauskas
18
0
0
  Artūras Stučys
8
2
0
  Vitalij Čerkesas
5
0
0
  Vadim Marčenkov
4
0
0
  Viktor Kukšinov
3
0
0
  Romanas Gudlekis
3
0
0
  Rimantas Šneideraitis
3
0
0
  Aleksandr Šipulia
2
0
0
  Valera Aliakin
1
0
0
  Kęstas Ruzgys
1
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Tautvydas Jonikas
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Vidas Bukauskas
0
1
1
  Henrikas Bočkus
0
0
0
  Rafael Mesropyan
0
0
0
  Vitalij Liubarskij
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
MEMEL
4:5
KRUOPA
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS
9:7
MEMEL
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS
2:4
MEMEL
4
2019-12-08
MEMEL
1:9
KFA AKADEMIJA
5
2019-12-12
KLAIPĖDOS FM-1
8:4
MEMEL
6
2019-12-17
MEMEL
2:6
KLAIPĖDA CITY B
7
2020-01-10
KRANTONA
18:4
MEMEL
10
2020-01-14
FK GRANATA
15:6
MEMEL
11
2020-01-26
FK GIRULIAI
5:3
MEMEL
12
2020-01-29
MEMEL
2:10
ELVITRANSA
13
2020-02-06
KLAIPĖDOS POLICIJA
11:3
MEMEL
14
2020-02-11
MEMEL
1:13
EDM STATYBA-SENDVARIS
15
2020-02-19
LCC MOOSE FC
11:1
MEMEL
17
2020-03-05
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8:6
MEMEL

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015