Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2019-11-17, 1 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Giedrius Zaniauskas
MEMEL 4:5 KRUOPA
(1-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vidas Bukauskas
Rimantas Šneideraitis
Raimondas Varnas
Aleksandr Šipulia
Vitalij Čerkesas
Henrikas Bočkus
Romanas Gudlekis
Viktor Kukšinov
15 min. 0-1
Arūnas Arbatauskas
Viktor Kukšinov
24 min. 1-1
Vitalij Čerkesas
33 min. 2-1
36 min. 2-2
Arūnas Arbatauskas
42 min. 2-3
Ramūnas Narvilas
43 min. 2-4
Scott Palmer
Rimantas Šneideraitis
44 min. 3-4
Rimantas Šneideraitis
47 min. 4-4
49 min. 4-5
Nerijus Genupskis
Liudvikas Valius
Ramūnas Narvilas
Nerijus Genupskis
Vladimiras Molis
Scott Palmer
Arūnas Arbatauskas
Eduardas Davidonis
Oleg Afinogenov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015