KRUOPA
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
62 (vid. 5.64)
ĮMUŠTA
92 (vid. 8.36)
PRALEISTA
-30
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ramūnas NarvilasArūnas ArbatauskasAndrejus KonovalovMartynas JankauskasScott Palmer
20 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Ramūnas Narvilas
20
1
0
  Andrejus Konovalov
10
2
1
  Arūnas Arbatauskas
10
0
0
  Martynas Jankauskas
9
0
0
  Scott Palmer
8
0
0
  Jevgenij Zaicev
6
0
0
  Kasparas Davidonis
6
1
0
  Vladimiras Molis
5
0
0
  Sergej Fiodorov
4
0
0
  Andrej Makov
3
0
1
  Eduardas Davidonis
3
0
0
  Nerijus Genupskis
1
0
0
  Laurynas Norkus
1
0
0
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Maksim Jegorov
0
0
0
  Maksimas Melechinas
0
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Oleg Afinogenov
0
0
0
  Aleksej Fedosejev
0
0
0
  Saulius Mikalajūnas
0
1
0
  Liudvikas Vallius
0
0
1

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
MEMEL
4:5
KRUOPA
2
2019-11-21
KRUOPA
10:4
FK MOSĖDIS
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA
6:10
KRUOPA
4
2019-12-03
KRUOPA
6:4
KLAIPĖDOS FM-1
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY B
3:6
KRUOPA
6
2019-12-18
KRUOPA
3:16
KRANTONA
7
2020-01-08
KRUOPA
7:8
FC SUOLIUKAS
10
2020-01-19
NAUTICA
11:4
KRUOPA
11
2020-01-27
KRUOPA
5:8
PORT MARE
12
2020-02-03
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
14:8
KRUOPA
13
2020-02-10
KRUOPA
7:12
KLAIPĖDA CITY
14
2020-02-19
FK ŽEBENKŠTIS
1:3
KRUOPA
15
2020-02-26
KRUOPA
6:8
SPARTA
17
2020-03-08
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
9:5
KRUOPA
17
2020-03-11
KRUOPA
5:4
FK VS-JONUŠAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015