KRUOPA
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
62 (vid. 5.64)
ĮMUŠTA
92 (vid. 8.36)
PRALEISTA
-30
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ramūnas NarvilasArūnas ArbatauskasAndrejus KonovalovMartynas JankauskasScott Palmer
20 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Ramūnas Narvilas
20
1
0
  Andrejus Konovalov
10
2
1
  Arūnas Arbatauskas
10
0
0
  Martynas Jankauskas
9
0
0
  Scott Palmer
8
0
0
  Jevgenij Zaicev
6
0
0
  Kasparas Davidonis
6
1
0
  Vladimiras Molis
5
0
0
  Sergej Fiodorov
4
0
0
  Andrej Makov
3
0
1
  Eduardas Davidonis
3
0
0
  Nerijus Genupskis
1
0
0
  Laurynas Norkus
1
0
0
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Maksim Jegorov
0
0
0
  Maksimas Melechinas
0
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Oleg Afinogenov
0
0
0
  Aleksej Fedosejev
0
0
0
  Saulius Mikalajūnas
0
1
0
  Liudvikas Vallius
0
0
1

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
MEMEL
4:5
KRUOPA
2
2019-11-21
KRUOPA
10:4
FK MOSĖDIS
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA
6:10
KRUOPA
4
2019-12-03
KRUOPA
6:4
KLAIPĖDOS FM-1
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY B
3:6
KRUOPA
6
2019-12-18
KRUOPA
3:16
KRANTONA
7
2020-01-08
KRUOPA
7:8
FC SUOLIUKAS
10
2020-01-19
NAUTICA
11:4
KRUOPA
11
2020-01-27
KRUOPA
5:8
PORT MARE
12
2020-02-03
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
14:8
KRUOPA
13
2020-02-10
KRUOPA
7:12
KLAIPĖDA CITY
14
2020-02-19
FK ŽEBENKŠTIS
1:3
KRUOPA
15
2020-02-26
KRUOPA
6:8
SPARTA
17
2020-03-08
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
9:5
KRUOPA
17
2020-03-11
KRUOPA
5:4
FK VS-JONUŠAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015