KLAIPĖDA CITY
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
90 (vid. 8.18)
ĮMUŠTA
47 (vid. 4.27)
PRALEISTA
43
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas StankevičiusVladislav KučerovGerman JezerskijJustas AdamasJevgenij Dodonov
45 įvarč.25 įvarč.23 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Stankevičius
45
0
0
  Vladislav Kučerov
25
0
0
  German Jezerskij
23
1
0
  Justas Adamas
10
0
0
  Jevgenij Dodonov
10
1
0
  Dovydas Zakrevskij
6
0
0
  Mindaugas Bielskis
5
0
0
  Aldas Žernys
5
0
0
  Jurij Jeremejev
5
0
0
  Anton Ananjev
4
0
0
  Artur Seražidenov
2
0
0
  Dmitrij Jakovlev
2
0
0
  Artiom Sizikov
1
1
0
  Aleksandr Orinka
0
0
0
  Tomas Norkūnas
0
0
0
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Artiom Drozdov
0
0
0
  Andrius Jotko
0
0
0
  Vitalij Gurejev
0
0
0
  Laurynas Kielaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Marius Papšys
1
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY
12:6
ELVITRANSA
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:5
KLAIPĖDA CITY
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY
12:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2019-12-05
KLAIPĖDOS FM-2
4:13
KLAIPĖDA CITY
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY
6:2
FK GIRULIAI
6
2019-12-20
FK VS-JONUŠAI
4:6
KLAIPĖDA CITY
7
2020-01-12
KLAIPĖDA CITY
12:7
LCC MOOSE FC
8
2020-01-16
SPARTA
6:13
KLAIPĖDA CITY
10
2020-01-21
KLAIPĖDA CITY
11:3
KLAIPĖDA CITY B
11
2020-01-29
FK ŽEBENKŠTIS
3:13
KLAIPĖDA CITY
12
2020-02-04
KLAIPĖDA CITY
14:2
KFA AKADEMIJA
13
2020-02-10
KRUOPA
7:12
KLAIPĖDA CITY
14
2020-02-23
KLAIPĖDA CITY
2:4
PORT MARE
15
2020-02-28
KRANTONA
6:7
KLAIPĖDA CITY
16
2020-03-08
KLAIPĖDA CITY
2:1
NAUTICA
17
2020-03-12
KLAIPĖDA CITY
5:5
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015