TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
67 (vid. 6.09)
ĮMUŠTA
67 (vid. 6.09)
PRALEISTA
0
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Giedrius ZaniauskasAndrius PiekusTomas PetraškaKęstas PutysBenas Dziena
15 įvarč.9 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Giedrius Zaniauskas
15
0
0
  Andrius Piekus
9
0
0
  Tomas Petraška
9
1
0
  Kęstas Putys
6
1
1
  Benas Dziena
6
0
0
  Egidijus Bucevičius
5
0
0
  Eimantas Šeškevičius
5
1
0
  Dominykas Liutkus
4
0
0
  Aivaras Umantas
4
2
0
  Tadas Karinauskas
4
0
0
  Andrius Puotkalis
2
0
1
  Pavelas Domas
2
0
0
  Mantas Tėvelis
2
0
1
  Mindaugas Šimkus
2
0
0
  Mindaugas Liutkus
1
0
0
  Eimantas Paulikas
0
0
0
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Tomas Žiukas
0
0
0
  Saidas Senkus
0
0
0
  Mindaugas Kuhlins
0
0
0
  Artūras Janušas
0
0
0
  Paulius Baranauskas
0
0
0
  Mindaugas Jasas
0
0
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC
7:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2019-11-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:5
SPARTA
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY
12:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2019-12-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:9
ELVITRANSA
5
2019-12-15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2020-01-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:4
KLAIPĖDOS FM-2
8
2020-01-13
FK GIRULIAI
9:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
11
2020-01-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:6
FC SUOLIUKAS
12
2020-01-31
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
14
2020-02-12
FK MOSĖDIS
4:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
15
2020-02-18
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:8
FK GRANATA
16
2020-03-01
FK VIENUOLIKĖ
6:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
17
2020-03-05
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8:6
MEMEL
18
2020-03-12
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
10:5
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015