TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
67 (vid. 6.09)
ĮMUŠTA
67 (vid. 6.09)
PRALEISTA
0
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Giedrius ZaniauskasAndrius PiekusTomas PetraškaKęstas PutysBenas Dziena
15 įvarč.9 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Giedrius Zaniauskas
15
0
0
  Andrius Piekus
9
0
0
  Tomas Petraška
9
1
0
  Kęstas Putys
6
1
1
  Benas Dziena
6
0
0
  Egidijus Bucevičius
5
0
0
  Eimantas Šeškevičius
5
1
0
  Dominykas Liutkus
4
0
0
  Aivaras Umantas
4
2
0
  Tadas Karinauskas
4
0
0
  Andrius Puotkalis
2
0
1
  Pavelas Domas
2
0
0
  Mantas Tėvelis
2
0
1
  Mindaugas Šimkus
2
0
0
  Mindaugas Liutkus
1
0
0
  Eimantas Paulikas
0
0
0
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Tomas Žiukas
0
0
0
  Saidas Senkus
0
0
0
  Mindaugas Kuhlins
0
0
0
  Artūras Janušas
0
0
0
  Paulius Baranauskas
0
0
0
  Mindaugas Jasas
0
0
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC
7:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2019-11-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:5
SPARTA
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY
12:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2019-12-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:9
ELVITRANSA
5
2019-12-15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2020-01-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:4
KLAIPĖDOS FM-2
8
2020-01-13
FK GIRULIAI
9:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
11
2020-01-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:6
FC SUOLIUKAS
12
2020-01-31
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
14
2020-02-12
FK MOSĖDIS
4:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
15
2020-02-18
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:8
FK GRANATA
16
2020-03-01
FK VIENUOLIKĖ
6:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
17
2020-03-05
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8:6
MEMEL
18
2020-03-12
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
10:5
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015