ELVITRANSA
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
86 (vid. 7.82)
ĮMUŠTA
76 (vid. 6.91)
PRALEISTA
10
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dalius PinskasNedas RupšysAurimas BarsteikaMantas LaurinaitisAurimas Peištaras
19 įvarč.16 įvarč.15 įvarč.13 įvarč.11 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Dalius Pinskas
19
1
0
  Nedas Rupšys
16
0
0
  Aurimas Barsteika
15
1
0
  Mantas Laurinaitis
13
0
0
  Aurimas Peištaras
11
0
0
  Deividas Gibėža
10
0
0
  Mantas Razonas
8
2
1
  Aivaras Bagdonas
7
0
0
  Laurynas Plačas
5
1
1
  Deividas Fiodorovas
4
1
0
  Almantas Eidėjus
2
0
0
  Dovydas Šaulys
1
0
0
  Bronius Jašinskas
0
0
0
  Karolis Gečas
0
0
0
  Lukas Nedzinskas
0
0
0
  Vilius Zaburas
0
0
0
  Rokas Markauskas
0
0
0
  Andrius Kukanauza
0
0
0
  Ignas Bertašius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY
12:6
ELVITRANSA
3
2019-11-27
ELVITRANSA
9:12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4
2019-12-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:9
ELVITRANSA
5
2019-12-11
ELVITRANSA
9:6
KLAIPĖDOS FM-2
6
2019-12-18
FK GIRULIAI
7:6
ELVITRANSA
7
2020-01-05
ELVITRANSA
4:7
FK VS-JONUŠAI
8
2020-01-19
LCC MOOSE FC
5:4
ELVITRANSA
11
2020-01-22
ELVITRANSA
13:8
KLAIPĖDOS POLICIJA
12
2020-01-29
MEMEL
2:10
ELVITRANSA
9
2020-01-31
ELVITRANSA
10:10
SPARTA
13
2020-02-05
ELVITRANSA
6:5
FK VIENUOLIKĖ
14
2020-02-16
FK GRANATA
17:9
ELVITRANSA
15
2020-02-19
ELVITRANSA
8:5
FC SUOLIUKAS
16
2020-02-25
EDM STATYBA-SENDVARIS
8:5
ELVITRANSA
17
2020-03-10
KLAIPĖDOS FM-1
6:7
ELVITRANSA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015