KLAIPĖDOS FM-2
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
54 (vid. 5.40)
ĮMUŠTA
66 (vid. 6.60)
PRALEISTA
-12
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Erlandas SeselskisNedas Jurgis ŠimkutisTadas PreibysDenis MatihinLaurynas Barsteika
21 įvarč.13 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Erlandas Seselskis
21
1
0
  Nedas Jurgis Šimkutis
13
0
0
  Tadas Preibys
9
1
0
  Denis Matihin
8
0
0
  Laurynas Barsteika
5
0
0
  Maksim Andrejev
3
0
0
  Karolis Jurevičius
2
0
0
  Dominykas Jurkus
2
0
0
  Gvidas Kubilius
2
1
0
  Denis Demereckas
1
1
0
  Maksim Steklov
0
0
0
  Kristupas Muravjovas
0
0
0
  Jokūbas Malinauskas
0
0
0
  Edgaras Anaškin
0
0
0
  Augustas Bružas
0
0
0
  Markas Ivanovas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
FK VS-JONUŠAI
11:4
KLAIPĖDOS FM-2
2
2019-11-20
KLAIPĖDOS FM-2
4:6
LCC MOOSE FC
3
2019-12-01
SPARTA
7:2
KLAIPĖDOS FM-2
4
2019-12-05
KLAIPĖDOS FM-2
4:13
KLAIPĖDA CITY
5
2019-12-11
ELVITRANSA
9:6
KLAIPĖDOS FM-2
6
2019-12-22
KLAIPĖDOS FM-2
3:14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2020-01-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:4
KLAIPĖDOS FM-2
9
2020-01-20
KLAIPĖDOS FM-2
6:7
FK GIRULIAI
12
2020-01-28
KLAIPĖDOS FM-2
9:10
FK VIENUOLIKĖ
13
2020-02-09
KLAIPĖDOS FM-2
4:7
KLAIPĖDOS FM-1
14
2020-02-13
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:3
KLAIPĖDOS FM-2
15
2020-02-17
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
KLAIPĖDOS FM-2
16
2020-02-27
FK GRANATA
6:3
KLAIPĖDOS FM-2
17
2020-03-02
KLAIPĖDOS FM-2
12:5
FK MOSĖDIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015