KLAIPĖDOS FM-1
5
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
17
TAŠKAI
71 (vid. 6.45)
ĮMUŠTA
59 (vid. 5.36)
PRALEISTA
12
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justas KriščiūnasArnas VaserisEimantas PabrėžaArnas ŠimkevičiusKasparas Tutlys
20 įvarč.19 įvarč.11 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Justas Kriščiūnas
20
0
0
  Arnas Vaseris
19
1
0
  Eimantas Pabrėža
11
2
0
  Arnas Šimkevičius
9
0
0
  Kasparas Tutlys
8
0
0
  Michail Polevanov
6
0
0
  Justas Valužis
5
0
0
  Deividas Kubilius
4
0
0
  Vakaris Luzgauskas
2
0
0
  Domas Stancelis
1
0
0
  Artiom Jerošenko
1
0
0
  Tomas Domarkas
0
0
0
  Rokas Anilionis
0
0
0
  Sergej Solovjov
0
2
0
  Lukas Pozdėjevas
0
0
0
  Artiom Korotjich
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
KLAIPĖDOS FM-1
3:3
FC SUOLIUKAS
2
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY B
7:3
KLAIPĖDOS FM-1
3
2019-11-27
KLAIPĖDOS FM-1
2:15
KRANTONA
4
2019-12-03
KRUOPA
6:4
KLAIPĖDOS FM-1
5
2019-12-12
KLAIPĖDOS FM-1
8:4
MEMEL
6
2019-12-16
FK MOSĖDIS
2:10
KLAIPĖDOS FM-1
7
2020-01-10
KLAIPĖDOS FM-1
6:7
KFA AKADEMIJA
10
2020-01-15
FK VIENUOLIKĖ
6:12
KLAIPĖDOS FM-1
11
2020-01-22
FK GRANATA
9:3
KLAIPĖDOS FM-1
13
2020-02-09
KLAIPĖDOS FM-2
4:7
KLAIPĖDOS FM-1
14
2020-02-18
KLAIPĖDOS FM-1
6:7
FK GIRULIAI
15
2020-02-24
KLAIPĖDOS POLICIJA
6:9
KLAIPĖDOS FM-1
16
2020-02-26
KLAIPĖDOS FM-1
3:7
LCC MOOSE FC
17
2020-03-08
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:4
KLAIPĖDOS FM-1
17
2020-03-10
KLAIPĖDOS FM-1
6:7
ELVITRANSA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
MINIJA B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Kretingos miesto stadionas
20.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - FK JONUŠAI
Klaipėdos FM stadionas
20.15
7 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - NEPTŪNAS B
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
5 turas
KLAIPĖDA CITY - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
5 turas
MEMEL - FK PAJŪRIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015