LCC MOOSE FC
10
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
76 (vid. 6.33)
ĮMUŠTA
49 (vid. 4.08)
PRALEISTA
27
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mykyta AgeyevVilius ZaleckisYohana Dawood AsofiRakan SuleimanZurab Manjgaladze
23 įvarč.18 įvarč.15 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Mykyta Ageyev
23
2
0
  Vilius Zaleckis
18
0
0
  Yohana Dawood Asofi
15
2
0
  Rakan Suleiman
10
1
0
  Zurab Manjgaladze
7
1
1
  Yura Herman
5
0
0
  Dmytro Artemenko
4
0
0
  Daniil Teplyakov
4
0
0
  Emil Kochemasov
4
0
0
  Filipp Babarykin
1
0
0
  Igor Sysin
1
0
0
  Demid Onishchenko
1
0
0
  Aleksandr Sumenkov
0
0
0
  Alexander Bokaev
0
0
0
  Oleksii Ivlichev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC
7:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2019-11-20
KLAIPĖDOS FM-2
4:6
LCC MOOSE FC
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC
3:10
FK GIRULIAI
4
2019-12-08
FK VS-JONUŠAI
7:3
LCC MOOSE FC
6
2019-12-18
LCC MOOSE FC
3:7
SPARTA
7
2020-01-12
KLAIPĖDA CITY
12:7
LCC MOOSE FC
8
2020-01-19
LCC MOOSE FC
5:4
ELVITRANSA
11
2020-01-26
LCC MOOSE FC
4:6
EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2020-01-29
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9:4
LCC MOOSE FC
12
2020-02-02
FC SUOLIUKAS
3:6
LCC MOOSE FC
13
2020-02-05
LCC MOOSE FC
6:5
FK GRANATA
14
2020-02-09
FK VIENUOLIKĖ
3:9
LCC MOOSE FC
15
2020-02-19
LCC MOOSE FC
11:1
MEMEL
16
2020-02-26
KLAIPĖDOS FM-1
3:7
LCC MOOSE FC
17
2020-03-09
LCC MOOSE FC
7:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
18
2020-03-11
FK MOSĖDIS
3:5
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015