LCC MOOSE FC
10
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
76 (vid. 6.33)
ĮMUŠTA
49 (vid. 4.08)
PRALEISTA
27
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mykyta AgeyevVilius ZaleckisYohana Dawood AsofiRakan SuleimanZurab Manjgaladze
23 įvarč.18 įvarč.15 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Mykyta Ageyev
23
2
0
  Vilius Zaleckis
18
0
0
  Yohana Dawood Asofi
15
2
0
  Rakan Suleiman
10
1
0
  Zurab Manjgaladze
7
1
1
  Yura Herman
5
0
0
  Dmytro Artemenko
4
0
0
  Daniil Teplyakov
4
0
0
  Emil Kochemasov
4
0
0
  Filipp Babarykin
1
0
0
  Igor Sysin
1
0
0
  Demid Onishchenko
1
0
0
  Aleksandr Sumenkov
0
0
0
  Alexander Bokaev
0
0
0
  Oleksii Ivlichev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC
7:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2019-11-20
KLAIPĖDOS FM-2
4:6
LCC MOOSE FC
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC
3:10
FK GIRULIAI
4
2019-12-08
FK VS-JONUŠAI
7:3
LCC MOOSE FC
6
2019-12-18
LCC MOOSE FC
3:7
SPARTA
7
2020-01-12
KLAIPĖDA CITY
12:7
LCC MOOSE FC
8
2020-01-19
LCC MOOSE FC
5:4
ELVITRANSA
11
2020-01-26
LCC MOOSE FC
4:6
EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2020-01-29
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9:4
LCC MOOSE FC
12
2020-02-02
FC SUOLIUKAS
3:6
LCC MOOSE FC
13
2020-02-05
LCC MOOSE FC
6:5
FK GRANATA
14
2020-02-09
FK VIENUOLIKĖ
3:9
LCC MOOSE FC
15
2020-02-19
LCC MOOSE FC
11:1
MEMEL
16
2020-02-26
KLAIPĖDOS FM-1
3:7
LCC MOOSE FC
17
2020-03-09
LCC MOOSE FC
7:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
18
2020-03-11
FK MOSĖDIS
3:5
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
MINIJA B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Kretingos miesto stadionas
20.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - FK JONUŠAI
Klaipėdos FM stadionas
20.15
7 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - NEPTŪNAS B
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
5 turas
KLAIPĖDA CITY - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
5 turas
MEMEL - FK PAJŪRIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015