FC SUOLIUKAS
4
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
14
TAŠKAI
53 (vid. 5.30)
ĮMUŠTA
54 (vid. 5.40)
PRALEISTA
-1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevVilius MišeikaAndrej SmyslovArvydas DapkusSergej Smyslov
25 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edgar Dorogavcev
25
2
0
  Vilius Mišeika
7
1
0
  Andrej Smyslov
6
0
0
  Arvydas Dapkus
6
0
0
  Sergej Smyslov
5
0
0
  Eimantas Rudavičius
4
0
0
  Timur Cyvaniuk
3
0
0
  Edvardas Bacevičius
3
0
0
  Šarūnas Genčius
3
0
0
  Žygimantas Šakys
3
0
0
  Viktor Zujev
2
0
0
  Tadas Baronas
2
0
0
  Ernestas Gedminas
1
0
0
  Tomas Šniauka
1
0
0
  Tomas Pudživėlis
1
1
0
  Karolis Simonavičius
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Vilius Jokubaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
KLAIPĖDOS FM-1
3:3
FC SUOLIUKAS
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS
9:7
MEMEL
3
2019-11-25
KLAIPĖDA CITY B
6:4
FC SUOLIUKAS
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS
3:2
FK MOSĖDIS
5
2019-12-09
KRANTONA
15:5
FC SUOLIUKAS
6
2019-12-22
FC SUOLIUKAS
3:5
KFA AKADEMIJA
7
2020-01-08
KRUOPA
7:8
FC SUOLIUKAS
10
2020-01-15
FC SUOLIUKAS
4:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
11
2020-01-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:6
FC SUOLIUKAS
12
2020-02-02
FC SUOLIUKAS
3:6
LCC MOOSE FC
13
2020-02-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
8:10
FC SUOLIUKAS
15
2020-02-19
ELVITRANSA
8:5
FC SUOLIUKAS
16
2020-03-01
FC SUOLIUKAS
3:5
FK GIRULIAI
17
2020-03-03
FK VIENUOLIKĖ
4:7
FC SUOLIUKAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
17.00
7 turas
FASOUL - FM-KLAIPĖDA
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS
11.30
4 turas
KLAIPĖDOS FM MERGINOS - KARYS.LT
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
12.30
6 turas
KLAIPĖDOS FM MERGINOS - FK JAKAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015