FC SUOLIUKAS
4
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
14
TAŠKAI
53 (vid. 5.30)
ĮMUŠTA
54 (vid. 5.40)
PRALEISTA
-1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevVilius MišeikaAndrej SmyslovArvydas DapkusSergej Smyslov
25 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edgar Dorogavcev
25
2
0
  Vilius Mišeika
7
1
0
  Andrej Smyslov
6
0
0
  Arvydas Dapkus
6
0
0
  Sergej Smyslov
5
0
0
  Eimantas Rudavičius
4
0
0
  Timur Cyvaniuk
3
0
0
  Edvardas Bacevičius
3
0
0
  Šarūnas Genčius
3
0
0
  Žygimantas Šakys
3
0
0
  Viktor Zujev
2
0
0
  Tadas Baronas
2
0
0
  Ernestas Gedminas
1
0
0
  Tomas Šniauka
1
0
0
  Tomas Pudživėlis
1
1
0
  Karolis Simonavičius
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Vilius Jokubaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
KLAIPĖDOS FM-1
3:3
FC SUOLIUKAS
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS
9:7
MEMEL
3
2019-11-25
KLAIPĖDA CITY B
6:4
FC SUOLIUKAS
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS
3:2
FK MOSĖDIS
5
2019-12-09
KRANTONA
15:5
FC SUOLIUKAS
6
2019-12-22
FC SUOLIUKAS
3:5
KFA AKADEMIJA
7
2020-01-08
KRUOPA
7:8
FC SUOLIUKAS
10
2020-01-15
FC SUOLIUKAS
4:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
11
2020-01-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:6
FC SUOLIUKAS
12
2020-02-02
FC SUOLIUKAS
3:6
LCC MOOSE FC
13
2020-02-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
8:10
FC SUOLIUKAS
15
2020-02-19
ELVITRANSA
8:5
FC SUOLIUKAS
16
2020-03-01
FC SUOLIUKAS
3:5
FK GIRULIAI
17
2020-03-03
FK VIENUOLIKĖ
4:7
FC SUOLIUKAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015