FK MOSĖDIS
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
43 (vid. 3.91)
ĮMUŠTA
85 (vid. 7.73)
PRALEISTA
-42
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jonas ButkevičiusLiudas ŠeputisDonaldas JautžemisLukas ŠarkauskisLinas Šmaižys
19 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Jonas Butkevičius
19
0
0
  Liudas Šeputis
12
1
0
  Donaldas Jautžemis
10
0
0
  Lukas Šarkauskis
5
0
0
  Linas Šmaižys
3
1
0
  Jonas Račkauskas
2
0
0
  Gabrielius Jasas
1
0
0
  Deimantas Jankauskas
1
0
0
  Jokūbas Pajarskas
1
0
0
  Povilas Mikalauskis
1
0
1
  Mindaugas Blagnis
0
0
0
  Edvardas Judaitis
0
0
0
  Robertas Kasparas
0
0
0
  Tadas Mačernis
0
1
0
  Mantas Kijauskas
0
0
0
  Vilmantas Pocius
0
0
0
  Vitalijus Pocius
0
0
0
  Aloyzas Stonkus
0
0
0
  Joris Kabelka
0
0
0
  Dovydas Pajarskas
0
0
0
  Rimvydas Mankus
0
0
0
  Edvinas Kondrotas
0
0
0
  Lukas Paulauskas
0
0
0
  Mindaugas Sėlenis
0
0
0
  Robertas Butkevičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK MOSĖDIS
5:18
KRANTONA
2
2019-11-21
KRUOPA
10:4
FK MOSĖDIS
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS
2:4
MEMEL
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS
3:2
FK MOSĖDIS
5
2019-12-10
KFA AKADEMIJA
10:2
FK MOSĖDIS
6
2019-12-16
FK MOSĖDIS
2:10
KLAIPĖDOS FM-1
7
2020-01-10
KLAIPĖDA CITY B
12:1
FK MOSĖDIS
10
2020-01-16
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
FK MOSĖDIS
11
2020-01-23
FK VIENUOLIKĖ
12:9
FK MOSĖDIS
12
2020-02-02
FK MOSĖDIS
1:17
FK GRANATA
13
2020-02-09
FK GIRULIAI
9:3
FK MOSĖDIS
14
2020-02-12
FK MOSĖDIS
4:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
16
2020-02-28
FK MOSĖDIS
10:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
17
2020-03-02
KLAIPĖDOS FM-2
12:5
FK MOSĖDIS
18
2020-03-11
FK MOSĖDIS
3:5
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015