Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2019-11-17, 1 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Vladimir Gerasimov
FK MOSĖDIS 5:18 KRANTONA
(3:5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Joris Kabelka
Dovydas Pajarskas
Liudas Šeputis
Jonas Butkevičius
Linas Šmaižys
Donaldas Jautžemis
Lukas Šarkauskis
2 min. 0-1
Aidas Capas
Lukas Šarkauskis
4 min. 1-1
6 min. 1-2
Karolis Kelpšas
8 min. 1-3
Karolis Inta
10 min. 1-4
Karolis Kelpšas
15 min. 1-5
Aidas Capas
Linas Šmaižys
20 min. 2-5
Jonas Butkevičius
21 min. 3-5
30 min. 3-6
Paulius Juška
32 min. 3-7
Karolis Kelpšas
33 min. 3-8
Karolis Kelpšas
34 min. 3-9
Aidas Capas
35 min. 3-10
Karolis Kelpšas
38 min. 3-11
Karolis Kelpšas
39 min. 3-12
Karolis Kelpšas
Lukas Šarkauskis
40 min. 4-12
Lukas Šarkauskis
41 min. 5-12
42 min. 5-13
Paulius Juška
43 min. 5-14
Karolis Kelpšas
44 min. 5-15
Aidas Capas
44 min. 5-16
Arnoldas Nausėdas
45 min. 5-17
Karolis Inta
47 min. 5-18
Aidas Capas
Karolis Inta
Paulius Juška
Karolis Kelpšas
Arnoldas Nausėdas
Aidas Capas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Aidas Capas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015