KLAIPĖDOS POLICIJA
2
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
8
TAŠKAI
58 (vid. 4.83)
ĮMUŠTA
90 (vid. 7.50)
PRALEISTA
-32
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Modestas KuisysNerijus ButkusŽydrūnas JanavičiusArtūras ŽilinskasEvaldas Magdušauskas
16 įvarč.15 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Modestas Kuisys
16
0
0
  Nerijus Butkus
15
0
0
  Žydrūnas Janavičius
10
0
0
  Artūras Žilinskas
7
2
0
  Evaldas Magdušauskas
5
1
0
  Julius Prušinskas
4
0
0
  Manfredas Ramonas
3
0
0
  Lijana Gedminaitė
3
0
0
  Romualdas Rulevičius
2
0
0
  Linas Ušinskas
1
1
0
  Saulius Galminas
1
0
0
  Ramūnas Šideikis
1
1
0
  Jaunius Erminas
0
0
0
  Tomas Motuzas
0
0
0
  Žydrūnas Kazbaraitis
0
0
0
  Evaldas Petkevičius
0
0
0
  Remigijus Petrulionis
0
0
0
  Arūnas Šilgalis
0
0
0
  Kęstutis Monkus
0
0
0
  Jonas Renkė
0
0
0
  Laurynas Švalkūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:12
FK ŽEBENKŠTIS
2
2019-11-20
EDM STATYBA-SENDVARIS
11:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:2
FK VIENUOLIKĖ
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-15
NAUTICA
5:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2019-12-19
PORT MARE
16:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2020-01-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
21:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
10
2020-01-15
FC SUOLIUKAS
4:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
11
2020-01-22
ELVITRANSA
13:8
KLAIPĖDOS POLICIJA
12
2020-01-30
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:7
FK GIRULIAI
13
2020-02-06
KLAIPĖDOS POLICIJA
11:3
MEMEL
14
2020-02-13
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:3
KLAIPĖDOS FM-2
15
2020-02-24
KLAIPĖDOS POLICIJA
6:9
KLAIPĖDOS FM-1
16
2020-02-28
FK MOSĖDIS
10:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
17
2020-03-09
LCC MOOSE FC
7:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
18
2020-03-12
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
10:5
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
MINIJA B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Kretingos miesto stadionas
20.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - FK JONUŠAI
Klaipėdos FM stadionas
20.15
7 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - NEPTŪNAS B
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
5 turas
KLAIPĖDA CITY - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
5 turas
MEMEL - FK PAJŪRIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015