NAUTICA
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
65 (vid. 6.50)
ĮMUŠTA
33 (vid. 3.30)
PRALEISTA
32
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius PapšysJonas LatakasDonatas NavikasKiril ČiupalovTautvydas Špiegis
29 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Marius Papšys
29
0
1
  Jonas Latakas
8
1
1
  Donatas Navikas
7
0
0
  Kiril Čiupalov
7
2
0
  Tautvydas Špiegis
6
0
0
  Armandas Pocius
4
0
0
  Rokas Girtautas
4
1
0
  Vilius Norvilas
4
0
0
  Vladimir Gerasimov
4
3
0
  Nerijus Jurkaitis
4
1
0
  Edmundas Gaigalas
3
1
0
  Edvinas Girdvainis
2
0
0
  Orestas Abramavičius
2
0
0
  Ignas Venckus
1
0
0
  Giedrius Kšanas
0
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Kazimieras Gnedojus
0
0
0
  Kevinas Drungilas
0
1
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Aleksandr Vasiljev
0
0
0
  German Michno
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0
  Osvaldas Pliuškys
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
NAUTICA
5:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2019-11-24
FK VIENUOLIKĖ
2:10
NAUTICA
3
2019-11-28
NAUTICA
10:13
FK GRANATA
4
2019-12-08
PORT MARE
3:4
NAUTICA
5
2019-12-15
NAUTICA
5:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2019-12-22
NAUTICA
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2020-01-05
FK ŽEBENKŠTIS
1:9
NAUTICA
10
2020-01-19
NAUTICA
11:4
KRUOPA
11
2020-01-26
NAUTICA
10:0
KFA AKADEMIJA
12
2020-02-09
SPARTA
2:12
NAUTICA
13
2020-02-16
NAUTICA
3:4
FK VS-JONUŠAI
14
2020-02-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:4
NAUTICA
15
2020-03-01
NAUTICA
4:4
KLAIPĖDA CITY B
16
2020-03-08
KLAIPĖDA CITY
2:1
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015