Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-11-15, 1 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas, Eugenijus Starostinas
KLAIPĖDOS POLICIJA 5:12 FK ŽEBENKŠTIS
(2:5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Artūras Žilinskas
Nerijus Butkus
Evaldas Magdušauskas
Jaunius Erminas
Žydrūnas Kazbaraitis
Žydrūnas Janavičius
Lijana Gedminaitė
Arūnas Šilgalis
Saulius Galminas
Ramūnas Šideikis
6 min. 0-1
Gražvydas Žakys
Ramūnas Šideikis
12 min. 1-1
13 min. 1:2
Saulius Pukštys
15 min. 1-3
Karolis Gricius
20 min. 1-4
Gražvydas Žakys
23 min. 1-5
Deividas Kumpis
Nerijus Butkus
25 min. 2-5
Žydrūnas Janavičius
30 min. 3-5
Saulius Galminas
31 min. 4-5
36 min. 4-6
Karolis Gricius
38 min. 4-7
Gražvydas Žakys
40 min. 4-8
Gražvydas Žakys
41 min. 4-9
Saulius Pukštys
Žydrūnas Janavičius
43 min. 5-9
46 min. 5-10
Deividas Kumpis
49 min. 5-11
Gražvydas Žakys
50 min. 5-12
Gražvydas Žakys
Kazys Knieža
Deividas Kumpis
Simas Pranauskas
Gražvydas Žakys
Saulius Pukštys
Karolis Gricius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015