Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - "Mažosios Taurės" pogrupis
2020-02-19, 15 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Giedrius Zaniauskas
ELVITRANSA 8:5 FC SUOLIUKAS
(4-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Deividas Fiodorovas
Dalius Pinskas
Aurimas Barsteika
Bronius Jašinskas
Nedas Rupšys
Rokas Markauskas
Deividas Gibėža
Aurimas Peištaras
Mantas Razonas
Aivaras Bagdonas
Mantas Laurinaitis
Aurimas Peištaras
2 min. 1-0
Deividas Gibėža
7 min. 2-0
Dalius Pinskas
13 min. 3-0
15 min. 3-1
Vilius Mišeika
Aurimas Peištaras
19 min. 4-1
27 min. 4-2
Edvardas Bacevičius
28 min. 4-3
Eimantas Rudavičius
42 min. 4-4
Edgar Dorogavcev
43 min. 4-5
Andrej Smyslov
Mantas Laurinaitis
47 min. 5-5
Mantas Razonas
49 min. 6-5
Nedas Rupšys
50 min. 7-5
Aivaras Bagdonas
50 min. 8-5
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Eimantas Rudavičius
Tadas Baronas
Tomas Šniauka
Žygimantas Šakys
Vilius Mišeika
Edgar Dorogavcev
Edvardas Bacevičius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015