Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - A pogrupis
2019-12-22, 6 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Tomas Lavrinavičius
KLAIPĖDOS FM-2 3:14 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(2-4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edgaras Anaškin
Laurynas Barsteika
Gvidas Kubilius
Dominykas Jurkus
Erlandas Seselskis
Tadas Preibys
Denis Demereckas
Nedas Jurgis Šimkutis
4 min. 0-1
Tadas Vitkauskas
5 min. 0-2
Gvidas Juška
Erlandas Seselskis
8 min. 1-2
16 min. 1-3
Ainis Vilavičius
22 min. 2-3
Įvartis į savo vartus
25 min. 2-4
Paulius Lotužys
26 min. 2-5
Paulius Lotužys
27 min. 2-6
Ainis Vilavičius
27 min. 2-7
Paulius Lotužys
29 min. 2-8
Gvidas Juška
36 min. 2-9
Gvidas Juška
40 min. 2-10
Paulius Lotužys
Nedas Jurgis Šimkutis
43 min. 3-10
44 min. 3-11
Gvidas Juška
45 min. 3-12
Paulius Lotužys
46 min. 3-13
Gvidas Juška
50 min. 3-14
Audrius Tolis
Audrius Tolis
Ainis Vilavičius
Dangirdas Žilinskas
Gvidas Juška
Paulius Lotužys
Tadas Vitkauskas
Evaldas Misiūnas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015