Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - A pogrupis
2019-11-27, 3 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
ELVITRANSA 9:12 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(4-6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Deividas Fiodorovas
Dalius Pinskas
Almantas Eidėjus
Aurimas Barsteika
Dovydas Šaulys
Nedas Rupšys
Deividas Gibėža
Mantas Razonas
Laurynas Plačas
Dalius Pinskas
2 min. 1-0
3 min. 1-1
Edgaras Drąsutis
6 min. 1-2
Skirmantas Rakauskas
Dalius Pinskas
7 min. 2-2
Aurimas Barsteika
15 min. 3-2
18 min. 3-3
Edgaras Drąsutis
20 min. 3-4
Gvidas Juška
21 min. 3-5
Gvidas Juška
22 min. 3-6
Skirmantas Rakauskas
Dalius Pinskas
25 min. 4-6
26 min. 4-7
Skirmantas Rakauskas
30 min. 4-8
Gvidas Juška
35 min. 4-9
Skirmantas Rakauskas
Deividas Fiodorovas
40 min. 5-9
Įvartis į savo vartus
41 min. 5-10
Deividas Gibėža
43 min. 6-10
Įvartis į savo vartus
45 min. 6-11
Dalius Pinskas
46 min. 7-11
Laurynas Plačas
47 min. 8-11
49 min. 8-12
Gvidas Juška
Laurynas Plačas
49 min. 9-12
Edgaras Drąsutis
Ainis Vilavičius
Gvidas Juška
Skirmantas Rakauskas
Dangirdas Žilinskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : Edgaras Drąsutis.
  Rungtynių video:
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015