Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-01-16, 8 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Aidas Mazalas
SPARTA 6:13 KLAIPĖDA CITY
(1-7)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Arvydas Trizno
Artūras Bytautas
Nikolaj Beliak
Vilius Čižauskas
Paulius Ruseckas
Arnoldas Liutika
Vakaris Adomas Bagdanskas
Vytautas Laurinaitis
2 min. 0-1
Justas Adamas
5 min. 0-2
Donatas Stankevičius
7 min. 1-2
Įvartis į savo vartus
12 min. 1-3
Mindaugas Bielskis
14 min. 1-4
Donatas Stankevičius
16 min. 1-5
German Jezerskij
17 min. 1-6
Justas Adamas
22 min. 1-7
Vladislav Kučerov
30 min. 1-8
Donatas Stankevičius
35 min. 1-9
Donatas Stankevičius
Artūras Bytautas
36 min. 2-9
37 min. 2-10
Donatas Stankevičius
Paulius Ruseckas
38 min. 3-10
Vytautas Laurinaitis
39 min. 4-10
41 min. 4-11
Vladislav Kučerov
42 min. 4-12
German Jezerskij
Artūras Bytautas
44 min. 5-12
Vytautas Laurinaitis
46 min. 6-12
50 min. 6-13
German Jezerskij
Dmitrij Jakovlev
Donatas Stankevičius
Vladislav Kučerov
Vitalij Gurejev
Anton Ananjev
Justas Adamas
German Jezerskij
Mindaugas Bielskis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Vilius Čižauskas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
3 turas
FK JONUŠAI - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
3 turas
SK PLIKIAI - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

21.15
3 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK JONUŠAI 2 6 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 8 3
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 2 3
4. SK PLIKIAI 2 2 3
5. SIGROUP 2 0 3
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 0 3
7. FK DITUVA 2 -7 3
8. FK PLIUSAS 2 -2 0
9. FC SUOLIUKAS 2 -9 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015