Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-02-03, 12 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Giedrius Zaniauskas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 14:8 KRUOPA
(6-6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Audrius Tolis
Marsel Balasanov
Andrius Marcinkevičius
Dangirdas Žilinskas
Gvidas Juška
Evaldas Misiūnas
Ainis Vilavičius
3 min. 1-0
7 min. 1-1
Ramūnas Narvilas
7 min. 1-2
Ramūnas Narvilas
Andrius Marcinkevičius
10 min. 2-2
Įvartis į savo vartus
11 min. 2-3
12 min. 2-4
Ramūnas Narvilas
Dangirdas Žilinskas
14 min. 3-4
Gvidas Juška
16 min. 4-4
18 min. 4-5
Ramūnas Narvilas
Gvidas Juška
19 min. 5-5
Andrius Marcinkevičius
20 min. 6-5
23 min. 6-6
Jevgenij Zaicev
Andrius Marcinkevičius
26 min. 7-6
Andrius Marcinkevičius
27 min. 8-6
Andrius Marcinkevičius
30 min. 9-6
38 min. 9-7
(6 m.)
Ramūnas Narvilas
Gvidas Juška
40 min. 10-7
40 min. 10-8
Arūnas Arbatauskas
Andrius Marcinkevičius
42 min. 11-8
Andrius Marcinkevičius
45 min. 12-8
Andrius Marcinkevičius
47 min. 13-8
Andrius Marcinkevičius
48 min. 14-8
Andrej Makov
Andrej Konovalov
Ramūnas Narvilas
Sergej Fiodorov
Jevgenij Zaicev
Scott Palmer
Arūnas Arbatauskas
Eduardas Davidonis
Martynas Jankauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 2 12 6
2. KLAIPĖDA CITY 2 8 6
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 7 6
4. FK JAKAI 2 7 4
5. FC SUOLIUKAS 2 5 3
6. FASOUL FC 2 5 3
7. FK JONUŠAI 2 1 3
8. LCC MOOSE 2 -1 3
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -2 3
10. PANTHERS FC 2 -4 3
11. DRAGŪNAI 2 -6 1
12. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 -9 0
13. FK PLIUSAS 2 -11 0
14. FK FUTERA 2 -12 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 2 12 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 8 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 6 6
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 1 2 3
5. FK PLIUSAS-EURORENTA 2 -2 1
6. GEGŪNĖ-SENDVARIS 2 -4 1
7. DANĖS PERLAS 1 -4 0
8. KRUOPA 2 -6 0
9. MEMEL 2 -12 0

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015