Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - "Mažosios Taurės" pogrupis
2020-01-14, 10 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Simas Kaušas,
FK GRANATA 15:6 MEMEL
(7-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aurimas Tamkevičius
Paulius Kriščiūnas
Nerijus Paulauskas
Artūras Jakovenka
Edvinas Girdenis
Modestas Arys
Tomas Jonušas
Edvinas Girdenis
4 min. 1-0
Artūras Jakovenka
5 min. 2-0
Aurimas Tamkevičius
6 min. 3-0
Tomas Jonušas
11 min. 4-0
Tomas Jonušas
18 min. 5-0
19 min. 5-1
Vitalij Čerkesas
Paulius Kriščiūnas
22 min. 6-1
Edvinas Girdenis
24 min. 7-1
Tomas Jonušas
27 min. 8-1
34 min. 8-2
Artūras Stučys
Paulius Kriščiūnas
35 min. 9-2
Paulius Kriščiūnas
37 min. 10-2
38 min. 10-3
Artūras Stučys
41 min. 10-4
Viktor Kukšinov
Edvinas Girdenis
42 min. 11-4
Artūras Jakovenka
43 min. 12-4
Artūras Jakovenka
45 min. 13-4
45 min. 13-5
Vitalij Čerkesas
Nerijus Paulauskas
48 min. 14-5
49 min. 14-6
Valera Aliakin
Artūras Jakovenka
49 min. 15-6
Vidas Bukauskas
Valera Aliakin
Artūras Stučys
Vitalij Čerkesas
Romanas Gudlekis
Viktor Kukšinov
Vadim Marčenkov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
DRAGŪNAI - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
KLAIPĖDA CITY - FK FUTERA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
4. FK GRANATA 4 3 8
5. GARANT GROUP 4 10 7
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 4 -3 5
9. FASOUL FC 4 -3 4
10. TRITON LT 4 -5 4
11. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015