Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - "Mažosios Taurės" pogrupis
2020-01-14, 10 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Simas Kaušas,
FK GRANATA 15:6 MEMEL
(7-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aurimas Tamkevičius
Paulius Kriščiūnas
Nerijus Paulauskas
Artūras Jakovenka
Edvinas Girdenis
Modestas Arys
Tomas Jonušas
Edvinas Girdenis
4 min. 1-0
Artūras Jakovenka
5 min. 2-0
Aurimas Tamkevičius
6 min. 3-0
Tomas Jonušas
11 min. 4-0
Tomas Jonušas
18 min. 5-0
19 min. 5-1
Vitalij Čerkesas
Paulius Kriščiūnas
22 min. 6-1
Edvinas Girdenis
24 min. 7-1
Tomas Jonušas
27 min. 8-1
34 min. 8-2
Artūras Stučys
Paulius Kriščiūnas
35 min. 9-2
Paulius Kriščiūnas
37 min. 10-2
38 min. 10-3
Artūras Stučys
41 min. 10-4
Viktor Kukšinov
Edvinas Girdenis
42 min. 11-4
Artūras Jakovenka
43 min. 12-4
Artūras Jakovenka
45 min. 13-4
45 min. 13-5
Vitalij Čerkesas
Nerijus Paulauskas
48 min. 14-5
49 min. 14-6
Valera Aliakin
Artūras Jakovenka
49 min. 15-6
Vidas Bukauskas
Valera Aliakin
Artūras Stučys
Vitalij Čerkesas
Romanas Gudlekis
Viktor Kukšinov
Vadim Marčenkov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015