Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-12-09, 5 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Aidas Mazalas
FK VIENUOLIKĖ 4:8 FK ŽEBENKŠTIS
(0:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Pavel Truš
Elijus Pavlovas
Mindaugas Davidavičius
Darius Grigaitis
Vygandas Burškys
Remigijus Venckus
Marius Narušis
Vitalis Marozas
Nerijus Šliogeris
1 min. 0-1
Dalius Barakauskis
19 min. 0-2
Karolis Gricius
Mindaugas Davidavičius
26 min. 1-2
30 min. 1-3
Simas Pranauskas
31 min. 1-4
Gerdas Kančelskis
32 min. 1-5
Gražvydas Žakys
Nerijus Šliogeris
36 min. 2-5
39 min. 2-6
Artūras Mačys
Nerijus Šliogeris
42 min. 3-6
44 min. 3-7
Vytautas Žukauskas
48 min. 3-8
Vytautas Žukauskas
Nerijus Šliogeris
50 min. 4-8
Kazys Knieža
Dalius Barakauskis
Artūras Mačys
Simas Pranauskas
Aurimas Tunaitis
Vytautas Žukauskas
Gerdas Kančelskis
Gražvydas Žakys
Saulius Pukštys
Karolis Gricius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : Pavel Truš.
  Rungtynių video:
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015