Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - A pogrupis
2019-12-11, 5 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Aidas Mazalas
SPARTA 4:6 FK VS-JONUŠAI
(1-6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aleksej Archipov
Artūras Bytautas
Nikolaj Beliak
Vilius Čižauskas
Paulius Ruseckas
Vytautas Laurinaitis
Arvydas Trizno
2 min. 0-1
Arnas Dumbrauskas
2 min. 0-2
Martynas Velyvis
8 min. 0-3
Simonas Alsys
17 min. 0-4
Matas Ilginis
17 min. 0-5
Martynas Velyvis
Arvydas Trizno
25 min. 1-5
25 min. 1-6
Arnas Dumbrauskas
Artūras Bytautas
31 min. 2-6
Arvydas Trizno
46 min. 3-6
Vytautas Laurinaitis
50 min. 4-6
Mantas Šoblinskas
Matas Ilginis
Jogaila Šimkus
Tomas Tamašauskas
Artūras Valatkevičius
Martynas Velyvis
Arnas Dumbrauskas
Laurynas Gedmintas
Simonas Alsys
Osvaldas Bieliauskis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
3 turas
FK JONUŠAI - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

20.10
3 turas
SK PLIKIAI - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

21.15
3 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK JONUŠAI 2 6 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 8 3
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 2 3
4. SK PLIKIAI 2 2 3
5. SIGROUP 2 0 3
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 0 3
7. FK DITUVA 2 -7 3
8. FK PLIUSAS 2 -2 0
9. FC SUOLIUKAS 2 -9 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015