Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - "Mažosios Taurės" pogrupis
2020-03-04, 16 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Kevinas Drungilas
FK VS-JONUŠAI 7:5 KFA AKADEMIJA
(4-2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mantas Šoblinskas
Matas Ilginis
Artūras Valatkevičius
Artūras Beizakas
Rokas Vitkauskas
Arnas Dumbrauskas
Laurynas Gedmintas
Ignas Tamašauskas
Simonas Alsys
Arnas Dumbrauskas
1 min. 1-0
Simonas Alsys
11 min. 2-0
Artūras Beizakas
13 min. 3-0
16 min. 3-1
Aleksandr Dymov
24 min. 3-2
Nikita Karnylos
Artūras Beizakas
25 min. 4-2
Matas Ilginis
28 min. 5-2
37 min. 5-3
Nikita Karnylos
Matas Ilginis
42 min. 6-3
Artūras Beizakas
43 min. 7-3
47 min. 7-4
Dovydas Švambaris
49 min. 7-5
Nikita Karnylos
Mark Sheen
Dovydas Švambaris
Aleksandr Dymov
Nikita Karnylos
Aleksej Lyskov
Maksim Ščerbina
Andrius Pakalniškis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
21.10
1 turas
KRANTONA - FK BALTIJA
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
1 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - FK PAJŪRIS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
2. FK VS-JONUŠAI 0 0
3. FK BALTIJA 0 0
4. KFA-FC NEPTŪNAS 0 0
5. FK SMK 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. KRANTONA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS B 0 0
2. FK PLIUSAS 0 0
3. DRAGŪNAI 0 0
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
5. FK FUTERA 0 0
6. LCC MOOSE FC 0 0
7. FASOUL ARTSPACE 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
3. FK FUTERA 0 0
4. FK PAJŪRIS 0 0
5. NAUTICA 0 0
6. MEMEL 0 0
7. GEGŪNĖ-SENDVARIS 0 0
8. DANĖS PERLAS 0 0
9. KRUOPA 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015