Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2019-11-14, 1 turas.
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
KFA AKADEMIJA 2:11 KLAIPĖDA CITY B
(0:3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vadim Trefilov
Aleksandr Fiodorov
Mark Sheen
Dovydas Švambaris
Aleksandr Dymov
Nikita Karnylos
Maksim Ščerbina
Danilo Bazali
Paulet Bilet-Naype
9 min. 0:1
Vitalijus Paulauskas
13 min. 0:2
Irmantas Slušnys
19 min. 0:3
Rolandas Kuncė
30 min. 0:4
Roman Abrašin
Mark Sheen
33 min. 1:4
37 min. 1:5
Viktor Klesčionok
38 min. 1:6
Andrej Srokin
41 min. 1:7
Aleksandr Fiodorov
46 min. 1:8
Rolandas Kuncė
46 min. 1:9
Rolandas Kuncė
49 min. 1:10
Roman Abrašin
Aleksandr Dymov
49 min. 2:10
50 min. 2:11
Viktor Klesčionok
Jevgenij Novičenkin
Stasys Dacys
Rolandas Kuncė
Viktor Klesčionok
Vaidotas Juškus
Aleksandr Fiodorov
Roman Abrašin
Andrej Srokin
Irmantas Slušnys
Marius Prišmontas
Vitalijus Paulauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
21.10
1 turas
KRANTONA - FK BALTIJA
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
1 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS - FK PAJŪRIS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
2. FK VS-JONUŠAI 0 0
3. FK BALTIJA 0 0
4. KFA-FC NEPTŪNAS 0 0
5. FK SMK 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. KRANTONA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS B 0 0
2. FK PLIUSAS 0 0
3. DRAGŪNAI 0 0
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
5. FK FUTERA 0 0
6. LCC MOOSE FC 0 0
7. FASOUL ARTSPACE 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
3. FK FUTERA 0 0
4. FK PAJŪRIS 0 0
5. NAUTICA 0 0
6. MEMEL 0 0
7. GEGŪNĖ-SENDVARIS 0 0
8. DANĖS PERLAS 0 0
9. KRUOPA 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015