KLAIPĖDOS FM
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
12 (vid. 2.00)
ĮMUŠTA
11 (vid. 1.83)
PRALEISTA
1
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Kamilė MikalauskytėUgnė ŽvinklytėMėta Andrėja PaulauskaitėRugilė RaščiūtėUrtė Lengvytė
9 įvarč.3 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėja
  Kamilė Mikalauskytė
9
2
0
  Ugnė Žvinklytė
3
0
0
  Urtė Lengvytė
1
0
0
  Mėta Andrėja Paulauskaitė
1
0
0
  Rugilė Raščiūtė
1
1
0
  Evelina Stupuraitė
0
0
0
  Ugnė Pelikytė
0
0
0
  Kristina Paulauskaitė
0
0
0
  Ugnė Ašmonaitė
0
0
0
  Magdė Mackevičiūtė
0
0
0
  Gabija Jakuta
0
0
0
  Mileta Vitkutė
0
0
0
  Viltė Rekašiūtė
0
0
0
  Lina Kaselytė
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (6)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-12-04
FK JAKAI
1:3
KLAIPĖDOS FM
2
2019-12-08
KLAIPĖDOS FM
2:3
LCC MOOSE FC
3
2020-01-19
KLAIPĖDOS FM
3:1
BANGA B
4
2020-01-12
KLAIPĖDOS FM
3:3
FK JAKAI
5
2020-01-22
LCC MOOSE FC
2:1
KLAIPĖDOS FM
6
2020-02-03
BANGA B
1:0
KLAIPĖDOS FM
del III vietos
2020-02-12
KLAIPĖDOS FM
3:3
FK JAKAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
2
2021-05-23
KLAIPĖDOS FM
-
FK JAKAI
3
2021-05-30
KLAIPĖDOS FM
-
KLAIPĖDOS FM
4
2021-06-06
KLAIPĖDOS FM
-
KLAIPĖDOS FM
5
2021-06-13
KLAIPĖDOS FM
-
KLAIPĖDOS FM
6
2021-06-27
KLAIPĖDOS FM
-
KLAIPĖDOS FM
7
2021-07-04
KLAIPĖDOS FM
-
KLAIPĖDOS FM
1
nukeltos
KLAIPĖDOS FM
-
KLAIPĖDOS FM

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015