LCC MOOSE FC
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
7 (vid. 0.88)
ĮMUŠTA
54 (vid. 6.75)
PRALEISTA
-47
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Sage GibsonUgnė PėlikytėVeronika Levchenko
3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėja
  Sage Gibson
3
0
0
  Ugnė Pėlikytė
2
0
0
  Veronika Levchenko
2
0
0
  Nina Dubchak
0
0
0
  Gintarė Čemerkaitė
0
0
0
  Aigerim Alybekova
0
0
0
  Mykhailina Dubchak
0
0
0
  Justė Burneikytė
0
0
0
  Modesta Zagorskytė
0
0
0
  Aistė Ivanovaitė
0
0
0
  Albina Ciuprin
0
0
0
  Nafisa Ayazi
0
0
0
  Sofia Ndoj
0
0
0
  Irūna Lukšaitė
0
0
0
  Ruby Avertisian
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2021-12-12
1 turas
KARYS.LT
6:0
LCC MOOSE FC
2022-01-15
4 turas
FK MAMUKAI
10:0
LCC MOOSE FC
2022-01-23
2 turas
LCC MOOSE FC
0:5
FK JAKAI
2022-01-28
6 turas
LCC MOOSE FC
2:3
KARYS.LT
2022-01-29
9 turas
LCC MOOSE FC
2:10
FK MAMUKAI
2022-02-19
7 turas
FK JAKAI
7:0
LCC MOOSE FC
2022-02-26
5 turas
LCC MOOSE FC
3:6
BANGA
2022-03-02
10 turas
BANGA
7:0
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015