Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
2023-11-28, 2 turas, FM salė (P. Komunos g.16A),
Teisėjai: Simas Kaušas, Kevinas Drungilas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10-2
(4-2)
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Arūnas Gadeikis
Vitalis Bieliauskas
Igor Scherbina
Orestas Abramavičius
Marius Valskis
Mantas Zubavičius
Tadas Gudauskas
Gvidas Juška
Mindaugas Kinčius
Gvidas Juška
1 min. 1-0
6 min. 1-1
Giedrius Zaniauskas
Vitalis Beliauskas
10 min. 2-1
Orestas Abramavičius
16 min. 3-1
18 min. 3-2
Giedrius Zaniauskas
Tadas Gudauskas
25 min. 4-2
Tadas Gudauskas
30 min. 5-2
Marius Valskis
35 min. 6-2
Igor Scherbina
40 min. 7-2
Gvidas Juška
41 min. 8-2
Gvidas Juška
42 min. 9-2
Vitalis Beliauskas
50 min. 10-2
Andrius Puotkalis
Artūras Bytautas
Andrius Piekus
Egidijus Bucevičius
Ramūnas Bacys
Giedrius Zaniauskas
Robertas Baltuonė
Egidijus Šakys
Mindaugas Kuhlins
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Robertas Baltuonė
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015