NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
Informacija
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
74 (vid. 7.40)
ĮMUŠTA
27 (vid. 2.70)
PRALEISTA
47
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mantas GrigaitisGvidas JuškaDalius Tomkevičius
15 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mantas Grigaitis
15
0
1
  Gvidas Juška
12
1
0
  Dalius Tomkevičius
10
0
1
  Tadas Gudauskas
9
0
0
  Marius Stonkus
6
1
0
  Vitalis Beliauskas
6
1
0
  Orestas Abramavičius
5
0
0
  Donatas Navikas
5
0
0
  Igor Scherbina
4
0
0
  Žydrūnas Karpis
4
0
0
  Mantas Zubavičius
4
0
0
  Mindaugas Kinčius
1
0
0
  Vladimir Gerasimov
1
0
0
  Marius Valskis
1
0
0
  Marius Komovas
0
0
0
  Andrius Kaušpėdas
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Žymantas Butkus
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  Arūnas Gadeikis
0
0
0
  Giedrius Kšanas
0
1
0
  Dangis Gailiušis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2023-11-21
1 turas
PLIKIAI-SAKUONA
8:3
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2023-11-28
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
10:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-12-05
3 turas
DANĖS PERLAS
3:4
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2023-12-11
4 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
12:0
MEMEL
2023-12-19
5 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
11:1
MEGLARAS
2024-01-09
6 turas
KRUOPA
2:10
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2024-01-15
7 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
4:2
KLAIPĖDA CITY
2024-01-23
8 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
6:4
DANĖS PERLAS
2024-01-30
9 turas
KRUOPA
2:13
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2024-02-06
11 turas
PLIKIAI-SAKUONA
3:1
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2024-02-19
Pusfinalis turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
5:0
KLAIPĖDA CITY
2024-03-01
Finalas turas
PLIKIAI-SAKUONA
2:4
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

Sekančios rungtynės
INFO
7 turas
2024-06-17
19.00
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
DANĖS PERLAS
5 turas
nukeltos
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015