KLAIPĖDA CITY
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
30 (vid. 3.00)
ĮMUŠTA
24 (vid. 2.40)
PRALEISTA
6
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Eimantas RudavičiusVitalij GurejevMarius Prišmontas
5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Eimantas Rudavičius
5
0
0
  Vitalij Gurejev
4
0
0
  Marius Prišmontas
4
0
0
  Aleksandras Šeremetjevas
4
0
0
  Andrius Petreikis
3
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
2
0
0
  Virginijus Lapinskas
2
0
0
  Oleg Romančiuk
1
0
0
  Scott Palmer
1
0
0
  Aleksej Vorovskij
1
0
0
  Vaidotas Juškus
1
1
0
  Jevgenij Sevostjanov
1
0
0
  Viktor Klesčionok
1
1
0
  Donatas Žičkus
1
0
0
  Denis Dobrijan
1
0
0
  Ruslan Kochergin
1
0
0
  Marsel Balasanov
0
0
0
  Aleksandr Fiodorov
0
0
0
  Andrius Seniūnas
0
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
  Dmitrij Jakovlev
0
0
0
  Stasys Dacys
0
0
0
  Mantas Šumskis
0
0
0
  Volodymyr Maksimenko
0
0
0
  Arūnas Beinartas
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Laurynas Norkus
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2023-11-20
1 turas
KLAIPĖDA CITY
1:2
KRUOPA
2023-11-27
2 turas
MEGLARAS
0:4
KLAIPĖDA CITY
2023-12-05
3 turas
PLIKIAI-SAKUONA
5:2
KLAIPĖDA CITY
2023-12-11
4 turas
KLAIPĖDA CITY
4:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2023-12-18
5 turas
DANĖS PERLAS
2:0
KLAIPĖDA CITY
2024-01-08
6 turas
KLAIPĖDA CITY
4:1
MEMEL
2024-01-15
7 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
4:2
KLAIPĖDA CITY
2024-01-22
8 turas
KLAIPĖDA CITY
7:0
MEMEL
2024-01-29
9 turas
MEGLARAS
1:5
KLAIPĖDA CITY
2024-02-05
10 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:1
KLAIPĖDA CITY
2024-02-12
Ketvirtfinalis turas
DANĖS PERLAS
3:3
KLAIPĖDA CITY
2024-02-19
Pusfinalis turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
5:0
KLAIPĖDA CITY
2024-03-05
Del III vietos turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:1
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
INFO
8 turas
2024-07-29
19.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
KLAIPĖDA CITY

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015