DANĖS PERLAS
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
40 (vid. 4.00)
ĮMUŠTA
37 (vid. 3.70)
PRALEISTA
3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jevgenij SluginDarius GrigaitisTomas Petraška
9 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Jevgenij Slugin
9
1
0
  Darius Grigaitis
9
0
0
  Tomas Petraška
6
1
0
  Marius Narušis
5
1
0
  Rimantas Šneideraitis
4
1
0
  Nerijus Butkus
4
0
0
  Vitalis Marozas
2
0
0
  Nerijus Šliogeris
2
0
0
  Vidmantas Kemzūra
1
0
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Mindaugas Davidavičius
0
0
0
  Tauras Grinius
0
1
0
  Vytautas Zablockis
0
1
0
  Ramūnas Šuipys
0
0
0
  Mindaugas Seminavičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Giedrius Glikmanas
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2023-11-21
1 turas
DANĖS PERLAS
6:4
MEGLARAS
2023-11-27
2 turas
MEMEL
3:8
DANĖS PERLAS
2023-12-05
3 turas
DANĖS PERLAS
3:4
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2023-12-12
4 turas
KRUOPA
2:2
DANĖS PERLAS
2023-12-18
5 turas
DANĖS PERLAS
2:0
KLAIPĖDA CITY
2024-01-08
6 turas
PLIKIAI-SAKUONA
3:1
DANĖS PERLAS
2024-01-16
7 turas
DANĖS PERLAS
4:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2024-01-23
8 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
6:4
DANĖS PERLAS
2024-01-30
9 turas
DANĖS PERLAS
3:9
PLIKIAI-SAKUONA
2024-02-06
10 turas
DANĖS PERLAS
7:3
KRUOPA
2024-02-12
Ketvirtfinalis turas
DANĖS PERLAS
3:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
INFO
8 turas
2024-07-29
20.10
DANĖS PERLAS
-
MEMEL

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015