Klaipėdos "Neptūnas B" trečiąją pergalę pasiekė prieš FK "VS-Jonušai" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
3 turas
Gegužės 24 d.
Klaipėdos. raj. FK "VS-JONUŠAI" - Klaipėdos "NEPTŪNAS B" 1-3 (0-1) VIDEO
Pirmadienį vakare rungtyniavo FK „VS-Jonušai“ ir „Neptūno B“ komandos, o pačioje rungtynių pradžioje aktyviau žaidę „Neptūno B“ komandos žaidėjai, po Aurimo Skurdelio įvarčio, jau 7-ąją minutę išsiveržė į priekį (1-0). Vėliau pirmajame kėlinyje nors ir „Neptūnas B“ išliko žymiai aktyvesnis, bet iki pertraukos daugiau nepasižymėjo, tuo tarpu FK „VS-Jonušai“ komandos puolimo grandies žaidėjai vis dažniau suregzdavo atakas iki varžovų vartų.
Prasidėjus antrajam kėliniui atrodė, kad žaidimas kiek apsilygino ir, kad FK „VS-Jonušai“ turi vilčių išlyginti rezultatą, bet šias viltis sumažino Mark Šin pasižymėjęs įvarčiu iš aikštės krašto (2-0), o dar po kurio laiko „padovanotas“ varžovams įvartis, nesėkmingai pradėjus savo ataką ir Laurynas Barsteika perėmęs kamuolį, dar labiau padidino „Neptūno B“ ekipos persvarą (3-0).
Per likusį laiką FK „VS-Jonušai“ ieškojo galimybių bent sumažinti atsilikimą ir realią progą turėjo likus žaisti kiek daugiau nei dešimt minučių, kai buvo uždirbtas 11 metrų baudinys, bet Dangiui Gailiušiui nepavyko pergudrauti vartininko Edgaro Anaškino. Vis gi savo garbės įvartį FK „VS-Jonušai“ įmušė likus porai minučių iki rungtynių pabaigos, kai greitą ataką rezultatyviai užbaigė Arnas Vaseris (1-3).
„Neptūno B“ komandai tai buvo trečioji pergalė paeiliui, o FK „VS-Jonušai“ patyrė antrąjį pralaimėjimą.