"Klaipėdos Universitetas" išsilaikė pirmoje pozicijoje, laimėjusi "Sportidus-KVK" pateko į atkrentamąsias varžybas, pralaimėję "Bočiai" krenta į II-ąją lygą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Vasario 4 d.
„Kl. Universitetas“ – „GP-Policijos Asociacija “ 3:1 (1:0)
„Sportidus-KVK“ – „Bočiai“ 5:2 (1:1)
„Kruopa“ – „Titanic “ 10:6 (5:3)


Trečiasis iš eilės "Irenitos" "lengvas grobis"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Vasario 3 d.
„Sarema“ – „Irenita“ 1:19 (1:6) FOTO


Paskutiniame ture vietų dalybos po pirmojo etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Vasario 3 d.
„Klaipėda City-2“ – „Bega“ 9:5 (1:3)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Klaipėdos Policija“ 4:7 (0:3)
„Agluonėnai“ – „Sokeris“ 0:3 (b.ž.)
„Memel“ – „KPVM“ 5:6 (2:3)


"GP-Policijos Asociacija" užsitikrino vietą pusfinalyje, "Irenita" - ketvirtfinalyje, "Kruopa" - kito sezono I-oje lygoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 30 d.
„KUSK“ – „Kruopa“ 5:5 (0:4)
„Irenita“ – „Sportidus-KVK“ 10:1 (4:1)
„Baltai“ – „GP-Policijos Asociacija“ 5:11 (2:3)


"Miško Pasakos" ir "Meglar" komandų pergalės prieš autsaiderius
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 30 d.
„Miško Pasaka“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 3:0 (b.ž.)
„Meglar“ – „Agluonėnai“ 7:3 (4:0)


II-os lygos ketvirtfinalio etapą įveikė "LCC Kicks" ir "Policijos mokykla"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 29 d.
KETVIRTFINALIAI
„LCC Kicks“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:1 (2:0)
„Policijos mokykla“ – „Bočiai-Transkela“ 3:2 (1:0)


"Klaipėdos Universiteto" pergalių seriją nutraukė "Nautica", "Saremos" pergalė nebeleis "Titanic" komandai pakilti iš paskutinės vietos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 28 d.
„Nautica“ – „Klaipėdos Universitetas“ 4:4 (1:2)
„Titanic“ – „Sarema“ 2:6 (1:4)
„Bočiai“ – „Klarksonas-Plikiai“ 3:8 (1:3)


III-oje lygoje atkakli kova dėl antrojo tiesioginio kelialapio į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 27 d.
„Bega“ – „Memel“ 12:5 (7:2)
„Klaipėdos Policija“ – „Kuršiai“ 5:2 (4:2)
„KPVM“ – „Ginduliai“ 14:3 (7:2)
„Sokeris“ – „Klaipėda City-2“ 2:8 (1:3)


"KUSK" tik po pertraukos palaužė "Saremos" penketuką, "Irenitos" puolimas "nušlavė" "Klarksoną-Plikius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 23 d.
„Sarema“ – „KUSK“ 2:5 (1:0)
„Klarksonas-Plikiai“ – „Irenita“ 5:16 (1:8)
„GP-Policijos Asociacija“ – „Bočiai“ 3:0 („Bočių“ komandoje rungtyniavo neregistruoti žaidėjai ir šiai komandai užskaitytas techninis pralaimėjimas)


II-os lygos pirmojo etapo paskutinėse rungtynėse paskutiniųjų vietų dalybos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 23 d.
„LAJM“ – „Optimistai“ 6:12 (1:4)

Puslapis 231 iš 241 << < 228 229 230 231 232 233 234 > >>
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015