Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių atkrintamosios varžybos

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos nugalėtoja - "Kretingos Grūdai" komanda

"KLAIPĖDA CITY" - "SPARTA" 7:5 (3:1) VIDEO APŽVALGA

Ir kitame ketvirtfinalyje prireikė baudinių serijos, kuri sėkmingesnė buvo FK "Jakai" komandai
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Vasario 9 d.
Ketvirtfinalis
FK "JAKAI" - "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" 3:3 (0:2) (baudinių serija - 3:2) VIDEO APŽVALGA

III-os lygos pirmajame ketvirtfinalyje nerezultatyvios lygiosios ir "Nauticos" sėkmė baudinių serijoje
"KLAIPĖDA CITY-2" - "NAUTICA" 1:1 (0:0) (baudinių serija - 2:4) VIDEO APŽVALGA

II-oje lygoje trečiąją vietą iškovojo "Klaipėda City"

Į II-os lygos finalą pateko "Kruopa" ir "Kretingos Grūdai"
Vasario 6 d.
Pusfinalis
"KRUOPA" - "KLAIPĖDA CITY" 3:3 (0:1) (baudiniai - 3:2) VIDEO APŽVALGA

"KRETINGOS GRŪDAI" - "SPARTA" 10:2 (2:1) VIDEO APŽVALGA

Paskutinėse III-os lygos pirmojo etapo rungtynėse "Klaipėda City-2" įveikė "Nauticą" ir su šia ekipa susitiks ketvirtfinalyje
Vasario 2 d.
Nukeltos iš 6 turo
"KLAIPĖDA CITY" - "NAUTICA" 4:1 (2:1)

2016-2017 m. Klaipėdos miesto salės futbolo I-os lygos nugalėtoja po metų pertraukos tapo "GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Vasario 4 d.
FINALAS
"IRENITA" - "GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA" 4:4 (2:2) (baudinių serija 1:4)
NUOTRAUKOS ----- VIDEO APŽVALGA

DĖL III-os VIETOS
"KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS" - "BOČIAI" 5:2 (1:0)

Šeštadienį finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos varžybos. Trečius metus paeiliui į finalą patekusi „Gargždų Pramogos-Litimbera“ tik po atkaklios kovos ir baudinių serijos 4:4 (2:2, baudiniai 4:1) nugalėjo pirmąkart į finalą patekusią „Irenitos“ komandą. Beje, „Gargždų Pramogos-Litimbera“ po metų pertraukos susigrąžino nugalėtojų titulą, nes pernai taip pat tik po baudinių serijos buvo pralaimėjusi finale.

Tuo tarpu penkis kartus paeiliui finale žaidęs „Klaipėdos Universitetas“, šiemet buvo priverstas kovoti dėl prizinės vietos mažajame finale ir tik antroje rungtynių pusėje 5:2 (1:0) įrodė savo pranašumą prieš „Bočius“, kurie šiemet pirmąkart pateko į Finalo ketvertą. SKAITYTI TOLIAU

"EDM Statyba-Sendvaris" užsitikrino vietą pusfinalyje, išaiškėjo visos į III lygos atkrentamąsias varžybas patekusios komandos