Antros lygos lyderis "Vakarų Frontas" nesunkiai įveikė autsaiderę "Optimistų" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 16 d.
„Optimistai“ – „Vakarų frontas“ 5:9 (2:5)


"Klaipėda City-2" ekipos užtikrinta pergalė prieš "Gindulius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 16 d.
„Klaipėda City-2“ – „Ginduliai“ 10:3 (4:3)


Po tarpusavio rungtynių "Spartos" ir "Atsarginių Suoliuko" komandų rokiruotė turnyrinėje lentelėje, "LCC Kicks" užsitikrino vietą šešetuke
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 15 d.
„Atsarginių suoliukas“ – „Sparta“ 6:8 (3:5)
„LCC Kicks“ – „LAJM“ 10:5 (5:3)


"Sokeris" ir "Miško pasaka" dar labiau priartėjo prie patekimo į atkrintamąsias varžybas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 15 d.
„Sokeris“ – „Memel“ 10:6 (5:4)
„Miško Pasaka“ – „Agluonėnai“ 4:3 (2:1)


"Kruopa" nepasikesino į "Klaipėdos Universiteto" pergalių seriją, penkiskart atsilikinėję "Baltai" rungtynių pabaigoje parklupdė "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 14 d.
„Kruopa“ – „Klaipėdos Universitetas“ 3:9 (0:2)
„Bočiai“ – „Baltai“ 5:6 (3:3)


"Optimistai" pirmąjį tašką iškovojo dvikovoje su "LCC Kicks"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 14 d.
„LCC Kicks“ – „Optimistai“ 3:3 (2:2)


"Klaipėda City" išblaškė "Bočių-Transkelos" viltį pakovoti dėl tiesioginio patekimo į pusfinalį, "Policijos mokykla" užsitikrino vietą atkrintamosioe varžybose
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 13 d.
„Klaipėda City“ – „Bočiai-Transkela“ 13:4 (6:3)
„Policijos mokykla“ – „AGRpakas-Sendvaris“ 7:4 (3:1)


"Bega" rezultatyvus puolimas nulėmė pergalę prieš "Karines Jūrų Pajėgas", "Meglar" įveikė aukštesnę vietą užimančią "Klaipėdos Policiją"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 13 d.
„Bega“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 12:4 (6:2)
„Klaipėdos Policija“ – „Meglar“ 4:6 (1:2)


Antrose rungtynėse iš eilės "Kuršiai" ištaisė pirmojo kėlinio klaidas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 12 d.
„KPVM“ – „Kuršiai“ 4:6 (4:1)


"Klarksonas-Plikiai", po pergalės prieš "KUSK", sugrįžo į trejetuką, "Irenita" pasiekė lengvą pergalę prieš "Baltus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 9 d.
„Klarksonas-Plikiai“ – „KUSK“ 9:4 (5:2)
„Baltai“ – „Irenita“ 6:15 (2:7)

Puslapis 233 iš 241 << < 230 231 232 233 234 235 236 > >>
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015