Lemiamu momentu spurtavusi "Vakarų fronto" ekipa išsaugojo pergalių seriją
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 11 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Vakarų frontas“ 6:8 (2:3)


"Klaipėda City-2" po pergalės prieš "Agluonėnus" kyla į lentelės viršūnę, "Karinės Jūrų Pajėgos" nugalėjo "Gindulius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 11 d.
„Agluonėnai“ – „Klaipėda City-2“ 2:9 (1:4)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Ginduliai“ 6:2 (2:1)


Atsilikinėjusi "Kruopa" sugebėjo pergalingai baigti rungtynes prieš "Klarksoną-Plikius", "Bočiai" atlaikė "Titanic" komandos spurtą ir užtikrintai laimėjo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 10 d.
„Klarksonas-Plikiai“ – „Kruopa“ 4:5 (3:2)
„Bočiai“ – „Titanic“ 12:5 (5:1)


Į keturis "LCC Kicks" įvarčius "Atsarginių suoliukas" atsakė trimis tiksliais smūgiais
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 10 d.
„LCC Kicks“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:3 (2:0)


Trijų pralaimėjimų seriją "Sportidus-KVK" nutraukė pergale prieš "Saremą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 9 d.
„Sportidus-KVK“ – „Sarema“ 8:4 (4:1)


"Bočiai-Transkela" laimėjo svarbią dvikovą prieš "Spartą", "Policijos mokykla" neleido "Optimistams" iškovoti pirmųjų taškų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 9 d.
„Sparta“ – „Bočiai-Transkela“ 3:6 (0:5)
„Optimistai“ – „Policijos mokykla“ 7:12 (3:6)


"Bega" ir FK "Sokeris" nesunkiai įveikė savus varžovus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 9 d.
„Meglar“ – „Bega“ 4:9 (0:6)
„Miško pasaka“ – „Sokeris“ 5:13 (3:7)


"Sportidus-KVK" I-os lygos lyderiams pasipriešino tik pirmąjį kėlinį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 8 d.
„Sportidus-KVK“ – „Klaipėdos Universitetas“ 2:10 (2:4)
„Sportidus-KVK“ šioms rungtynėms surinko toli gražu ne pačią pajėgiausią sudėtį, tačiau beveik visą pirmą kėlinį ši komanda rimtai pasipriešino „Klaipėdos Universiteto“ ekipai ir dukart panaikino jos įgytą vieno įvarčio persvarą (2:2). Vis gi dar pirmojo kėlinio pabaigoje spėjęs įsižaisti „Klaipėdos Universitetas“, kėlinį užbaigė dvejais įvarčiais (4:2), o po pertraukos jau užtikrintai įrodė savo pranašumą laimėdamas antrąją rungtynių pusę rezultatu 6:0, o rungtynes 10:2. Tai buvo ketvirtoji „Klaipėdos Universiteto“ pergalė paeiliui, tuo tarpu pergale pirmenybes pradėjusi „Sportidus-KVK“, jau patyrė trečią pralaimėjimą paeiliui.


"KUSK" rungtynėms baigiantis įmušė pergalingą įvartį į "Bočių" vartus, "Irenita" per paskutinę rungtynių minutę panaikino "Titanic" komandos dviejų įvarčių pran
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 5 d.
„KUSK“ – „Bočiai“ 3:2 (2:2)
„Titanic“ – „Irenita“ 3:3 (2:0)


"Policijos mokykla" vienu įvarčiu įveikė "Atsarginių suoliuką"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 5 d.
„Atsarginių suoliukas“ – „Policijos mokykla“ 2:3 (0:1)

Puslapis 235 iš 239 << < 232 233 234 235 236 237 238 > >>
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015