Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
AŠTUNTFINALIS
"Kruopa" - "LCC Moose FC" 11:4 (5:1)
Rungtynių statistika

RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

"Klaipėdos Valstybinė Kolegija" - 2015-2016 m. Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybių III lygos nugalėtoja, FK "Vienuolikė" iškovojo III-ąją vietą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Vasario 26 d.
FINALAS
"Klaipėdos Valstybinė Kolegija" - "Bega" 12:6 (9:3)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

RUNGTYNĖS DĖL III VIETOS
FK "Vienuolikė" - "Klaipėdos Policija" 10:4 (1:1)

Ketvirtfinalyje "KUSK" vyks į Radviliškį, o "Klaipėdos Universitetas" - į Kaišiadorius
LFF salės futbolo Taurės varžybose liko kovoti 8 komandos, kurios vasario 23 dieną burtais buvo suskirstytos į ketvirtfinalio poras.
Burtai lėmė, kad abi varžybose likusios Klaipėdos miesto salės futbolo komandos ketvirtfinalyje rungtyniaus išvykose su Lietuvos salės futbolo A lygoje rungtyniaujančiomis komandomis.
Klaipėdos „KUSK“ keliaus į Radviliškį ir dėl vietos finaliniame ketverte kovos su „Lokomotyvu“, kuris tarp stipriausių Lietuvos salės futbolo komandų šiuo metu žengia trečias, tuo tarpu „Klaipėdos Universiteto“ ekipai teks vykti į Kaišiadorius ir ten rungtyniaus su „Savingės“ komanda, užimančia aštuntąją vietą tarp dešimties Lietuvos salės futbolo A lygos komandų.
Pateikiame visas ketvirtfinalio poras:

II-os lygos finale taip pat prireikė baudinių serijos, po kurios triumfavo "Miško Pasaka", debiutiniame sezone "Uosto Direkcija" iškovojo III-ąją vietą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Vasario 19 d.
FINALAS
"Miško Pasaka" - "Vakarų Frontas" 2:2 (1:2) (baudinių serija - 4:3)
FINALO RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

Penktadienį vakare išaiškėjo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II-os lygos stipriausia komanda.
Finale susitiko po pirmojo etapo daugiausiai taškų surinkusi tik šiemet II-oje lygoje debiutavusi „Miško Pasaka“ ir antrus metus iki II-os lygos finalo nužygiuojantys „Vakarų Fronto“ žaidėjai.
Rungtynių pirmomis minutėmis abi komandos įmušė po įvartį – 2-ąją minutę pasižymėjus „Miško Pasakos“ žaidėjui Kazimierui Žutautui, po kelių minučių „Vakarų Fronto“ ekipos lyderis Romas Stonys tiksliu smūgiu išlygino rezultatą (1:1).
Vėliau rungtynės klostėsi netaip rezultatyviai, nes abi komandos ypač drausmingai kovėsi dėl kamuolio gynyboje ir tik prieš pat pertrauką, po įžaisto kamuolio po varžovų pražangos, Aldas Žernys sugebėjo rasti spragą varžovų gynyboje ir išvedė „Vakarų Frontą“ į priekį (2:1).
Antroje rungtynių pusėje „Miško Pasakai“, pasižyminčiai rezultatyviu žaidimu, ilgai teko ieškoti būdų, kaip atstatyti pusiausvyrą ir likus finale žaisti apie aštuonias minutes rezultatyviausias II-os lygos žaidėjas Deividas Lukošius tolimu smūgiu išlygino rezultatą (2:2). Skaityti toliau

Finalų dienos įvarčių ir kiti lemtingi video momentai

"Klaipėdos Universitetas" ir "KUSK" pateko į LFF salės futbolo Taurės varžybų ketvirtfinalį
LFF salės futbolo Taurės varžybų II-ąjį etapą įveikė dvi Klaipėdos miesto komandos – „Klaipėdos Universitetas“ ir „KUSK“.
Vasario 18 d. „KUSK“ ekipa savo aikštėje 7:5 (4:3) įveikė kitą Klaipėdos miesto ekipą „Nauticą“, o vasario 19 d. „Klaipėdos Universitetas“ priėmė Utenos „Utenio“ komandą ir ganėtinai nesunkiai ją įveikė 9:4 (6:1). Tad abi komandos pateko tarp aštuonių Lietuvos ekipų, kurios rungtyniaus ketvirtfinalyje.

Video apžvalgoje
pateikiame „Klaipėdos Universiteto“ ir Utenos „Utenio“ rungtynių įvarčius, o žemiau supažindiname su kitų porų rezultatais.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių atkrentamosios varžybos

Mindaugo Šimkaus "pokeris" atvėrė "Begai" kelią į finalą, Vytauto Žukausko šeši įvarčiai nulėmė "KVK" pergalę pusfinalyje
PUSFINALIS
Vasario 18 d.
FK "Vienuolikė" - "Bega" 3:4 (2:4)

"Klaipėdos Valstybinė Kolegija" - "Klaipėdos Policija" 8:3 (4:3)

Registracija Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžyboms (pateikiamos užsiregistravusios komandos)
Kovo mėn. pradžioje planuojama pradėti Klaipėdos salės futbolo Taurės varžybas. Šios varžybos būtų vykdomos Ketvirtą kartą – 2013 m. Taurės varžybų nugalėtoja tapo „Klaipėdos Valstybinės Kolegijos“ (KVK) komanda, o 2014 m. ir 2015 m. – „Nauticos“ ekipa.
Taurės varžybos būtų vykdomos atkrentamųjų varžybų principu (vieno minuso sistema) ir varžybų etapų skaičius priklausytų nuo dalyvaujančių komandų skaičiaus.
Planuojamas startinis mokestis komandai – 35 Eur.
Būtų vykdoma nauja komandų žaidėjų registracija, tad žaidėjai galėtų rungtyniauti kitose komandose nei rungtyniavo šių metų pirmenybėse.
Išsamesnė informacija ir komandų registracija (iki vasario 22 d.) e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593. Vasario 24 d. 18.00 val. Klaipėdos centrinio stadiono konferencijų salėje planuojamas komandų vadovų susirinkimas ir burtų traukimas.

"Klaipėdos Universitetas" po metų pertraukos susigrąžino nugalėtojų vardus, "Irenita" antrą sezoną iš eilės iškovoja III-ąją vietą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Vasario 16 d.
FINALAS
"Klaipėdos Universitetas" - "Gargždų Pramogos-Litimbera" 2:2 (1:1) (baudinių serija - 3:1)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ ir BAUDINIŲ SERIJOS VIDEO

NUOTRAUKŲ GALERIJA

"Irenita" - "Nautica" 4:2 (0:2)

Vasario 16-ąją dieną finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo I-os lygos pirmenybės, kurių nugalėtojas finale paaiškėjo tik po baudinių serijos. Kaip ir praėjusiame sezone, taip ir šiemet finale susitiko „Klaipėdos Universiteto“ ir „Gargždų Pramogos-Litimberos“ komandos. Lygiavertėje dvikovoje beveik visą rungtynių laiką rezultatas buvo lygus. Pirmojo kėlinio pabaigoje gargždiškiams po Karolio Urbaičio įvarčio išsiveržus į priekį (1:0), netrukus už poros minučių rezultatas Tomo Tomašausko tiksliu smūgiu buvo išlygintas (1:1).

"Miško Pasaka" puikiai sužaidusi antrąjį kėlinį, laimėjo ir baudinių seriją, kitame pusfinalyje "Vakarų Frontas" atsirevanšavo "Klaipėda City" ekipai už pernykštį finalą