"Klaipėdos Universitetas" po metų pertraukos susigrąžino nugalėtojų vardus, "Irenita" antrą sezoną iš eilės iškovoja III-ąją vietą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Vasario 16 d.
FINALAS
"Klaipėdos Universitetas" - "Gargždų Pramogos-Litimbera" 2:2 (1:1) (baudinių serija - 3:1)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ ir BAUDINIŲ SERIJOS VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

NUOTRAUKŲ GALERIJA

RUNGTYNĖS DĖL III VIETOS
"Irenita" - "Nautica" 4:2 (0:2)

Vasario 16-ąją dieną finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo I-os lygos pirmenybės, kurių nugalėtojas finale paaiškėjo tik po baudinių serijos. Kaip ir praėjusiame sezone, taip ir šiemet finale susitiko „Klaipėdos Universiteto“ ir „Gargždų Pramogos-Litimberos“ komandos. Lygiavertėje dvikovoje beveik visą rungtynių laiką rezultatas buvo lygus. Pirmojo kėlinio pabaigoje gargždiškiams po Karolio Urbaičio įvarčio išsiveržus į priekį (1:0), netrukus už poros minučių rezultatas Tomo Tomašausko tiksliu smūgiu buvo išlygintas (1:1).

"Miško Pasaka" puikiai sužaidusi antrąjį kėlinį, laimėjo ir baudinių seriją, kitame pusfinalyje "Vakarų Frontas" atsirevanšavo "Klaipėda City" ekipai už pernykštį finalą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
PUSFINALIAI
Vasario 15 d.
"Miško Pasaka" - "Uosto Direkcija" 6:6 (1:4) (baudinių serija - 4:2)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ IR BAUDINIŲ SERIJOS VIDEO

"Klaipėda City" - "Vakarų Frontas" 2:3 (1:2)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

Korektiškame antrajame pusfinalyje pergalę pasiekė "Gargždų Pramogos-Litimbera" ir finale gins nugalėtojų titulą
PUSFINALIS
Vasario 12 d.
"Irenita" - "Gargždų Pramogos-Litimbera" 2:4 (2:2)

Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybių I lygos FINALŲ DIENA
14.00 val. RUNGTYNĖS DĖL III VIETOS - "IRENITA" - "NAUTICA"
15.30 val. FINALAS - "KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - "GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA"
Finalų diena vyks Žaidimų ir Sporto salėje (Taikos pr. 61a)

Drausminės nuobaudos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių drausminės nuobaudos
"Nautica“ komandos žaidėjas Edmundas Gaigalas, už pašalinimą dėl nesportinio elgesio pusfinalio rungtynėse "Klaipėdos Universitetas“ - "Nautica", diskvalifikuojamas 5 rungtynėms - rungtynėms dėl III-os vietos "Irenita" - "Nautica“ ir dar keturioms sekančioms rungtynėms.
"Nauticos“ komandai už pusfinalio rungtynių "Klaipėdos Universitetas“ - "Nautica" savavališką nutraukimą, skiriamas perspėjimas, kad pasikartojus tokiam atvejui bus šalinama iš Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos vykdomų varžybų.

"Klaipėdos Universiteto" komanda penktą kartą iš eilės nukeliauja iki Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos finalo
PUSFINALIS
Vasario 11 d.
"Klaipėdos Universitetas" - "Nautica" 6:1 (4:1)

Antrajame III-os lygos ketvirtfinalyje po permainingos kovos prireikė ne tik baudinių serijos, bet ir papildomų baudinių, po kurių triumfavo "Bega"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
KETVIRTFINALIS
"Klaipėda City-2" - "Bega" 5:5 (3:3) (b.s. - 4:5, komandos atliko po šešis baudinius)

Po pertraukos atsitiesęs "Vakarų Frontas" laimėjo "geltonai mėlynų" mūšį, ketvirtfinaliui pajėgas sutelkusi "Uosto Direkcija" įtikinamai įveikė "LCC Moose FC"
KETVIRTFINALIAI
Vasario 10 d.
"Vakarų Frontas" - "Sparta" 6:3 (1:2)

"LCC Moose FC" - "Uosto Direkcija" 3:7 (1:3)

PUSFINALIAI
1) "Miško Pasaka" - "Uosto Direkcija" - Vasario 15 d. 20.30 val. Klaipėdos Universiteto salė (Sportininkų g. 13)
2) "Klaipėda City" - "Vakarų Frontas" - Vasario 15 d. 21.30 val. Klaipėdos Universiteto salė (Sportininkų g. 13)

"Gargždų Pramogoms-Litimberai" įveikus "Saremą" I-os lygos pusfinaliuose rungtyniaus tos pačios keturios komandos kaip ir praėjusiame sezone
Vasario 9 d.
"Gargždų Pramogos-Litimbera" - "Sarema" 8:5 (3:1)

PUSFINALIAI
1) "Klaipėdos Universitetas" - "Nautica" - Vasario 11 d. 21.10 val. Žaidimų ir Sporto salė (Taikos pr. 61)
2) "Irenita" - "GP-Litimbera" - Vasario 12 d. 21.20 val. Žaidimų ir Sporto salė (Taikos pr. 61)

"Klaipėdos Policija" į pusfinalį žengė tik po baudinių serijos
"Klaipėdos Policija" - "KPVM" 2:2 (1:1) (b.s. - 3:2)

PUSFINALIS
"Klaipėdos Valstybinė Kolegija" - "Klaipėdos Policija" - Vasario 18 d. 20.00 val. Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

"Nautica" ir ketvirtfinalio dvikovoje įveikė "KUSK" ekipą trijų įvarčių persvara