"Nautica" be vargo įveikė Mažeikių "Arimetro" barjerą
Lietuvos salės futbolo Taurės varžybų I-asis etapas
Sausio 27 d.
Mažeikių "Arimetras" – Klaipėdos "Nautica“ 2:17 (1:6)
„Nauticos“ įvarčiai: Deivydas Lukošius – 6 įvarčiai, Maksim Jegorov – 3 įvarčiai, Andrius Jotko, Vytas Kurmis, Alkesandr Nikolajenko – po 2 įvarčius, Eduard Smirnov, German Jezerskij - po 1 įvartį.

"Miško Pasaka" laimėjusi lyderių mūšį užsitikrino pirmąją vietą po pirmo etapo, "Uosto Direkcija" ir "Vakarų frontas" po pergalių pagerino savo pozicijas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Sausio 26 d.
"Miško Pasaka" - "Klaipėda City" 9:5 (3:1)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

"Uosto Direkcija" - "Sparta" 5:3 (3:2)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

"Vakarų Frontas" - "AGRpakas-Sendvaris" 5:2 (2:1)

Būna ir taip... Vienose rungtynėse po įvartį kas pusantros minutės, kitose - įvarčius įmušė vienos komandos žaidėjai, tačiau galutinis rezultatas lygus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 25 d.
"Klaipėdos Universitetas" - "Sakuona-Plikiai" 28:9 (13:4)

PM "Ararat" - "Nautica“ 2:2 (1:2)

"KUSK" tik paskutinę minutę įveikė "Akmenės-SC" ekipą ir pateko į antrąjį etapą
Sausio 22 d.
"KUSK" - "Akmenė-SC“ 6:5 (2:3)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI

5 min. Andrius Marcinkevičius (1:0), 11 min. Donatas Morkis (1:1), 15 min. D. Morkis (1:2), 21 min. Donatas Morkis (1:3), 27 min. Algimantas Bačianskis (2:3), 36 min. Valdas Rubel (2:4), 38 min. Andrius Marcinkevičius (3:4), 42 min. Donatas Morkis (3:5), 48 min. Simas Juška (4:5), 56 min. A. Bačianskis (5:5), 60 min. Andrius Marcinkevičius (6:5).

"Irenitos" pergalė išlaiko "Bočių" komandą ties prarajos riba
"Bočiai" - "Irenita“ 4:10 (1:6)

"Klaipėdos Policija" aklina gynyba laimėjo svarbią dvikovą prieš "Klaipėda City-2", FK "Vienuolikė" tęsia savo pergalių seriją
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
"Klaipėdos Policija" - "Klaipėda City-2" 3:0 (2:0)

"Meglar" - FK "Vienuolikė" 1:13 (1:9)

Patekimo į kitą etapą siekianti "Sarema" parklupdė "Nauticą", PM"Ararat" po pertraukos neleido "Baltams" pasižymėti ir panaikino kelių įvarčių atsilikimą
Sausio 21 d.
"Nautica" - "Sarema“ 2:3 (1:1)

"Baltai" - PM "Ararat“ 7:8 (7:4)

"Miško Pasaka" vėl pirmoje pozicijoje, po įtikinamos pergalės "LCC Moose FC"tvirtas žingsnis link kito etapo
FC "Suoliukas" - "Miško Pasaka" 5:16 (1:6)

"AGRpakas-Sendvaris" - "LCC Moose FC" 2:9 (0:5)

FC "Agluonėnai" ir "LAJM" rungtynes baigė taikiu rezultatu, septintoji "Klaipėdos Valstybinės Kolegijos" pergalė paeiliui
FC "Agluonėnai" - "LAJM" 2:2 (0:0)

"Klaipėdos Valstybinė Kolegija" - "KPVM" 7:2 (2:2)

Nei "Kusk", nei "Gargždų Pramogų-Litimberos" netenkinančios lygiosios, "Titanic" įtikinama pergalė neleido pakilti "Kruopai" iš nuo apatinio "laiptelio&quo