"LCC Kicks" įveikė "Bočių-Transkelos" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 20 d.
„Bočiai-Transkela“ – „LCC Kicks“ 1:4 (0:2)
Antras rungtynes drausmingai gynyboje žaidusi „LCC Kicks“ komanda „Bočių-Transkelos“ žaidėjams ilgai neleido pasižymėti, tuo tarpu pati per pirmąjį kėlinį, pasižymėjus Martynui Bučui ir Edvardui Bacevičiui, įmušė du įvarčius (2:0). Po pertraukos „LCC Kicks“ ekipa dar labiau įtvirtino savo pranašumą dar dvejais Konstantino Kurashvilli ir Edvardo Bucevičiaus įvarčiais (4:0). „Bočių-Transkela“ varžovų gynybą pralaužė tik rungtynėms baigiantis, kai garbės įvartį įmušė Jevgenij Fiodorov (1:4).


Antrąsias pergales pasiekė "Klaipėdos Policija", "Klaipėda city-2" ir "Karinės Jūrų Pajėgos" bei "FK "Sokeris" ir "Kuršių" komandų lygiosios
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Lapkričio 20 d.
„Memel“ – „Klaipėdos Policija“ 7:12 (5:7)
„Klaipėda City-2“ – „Miško Pasaka“ 5:2 (2:1)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – FC „Agluonėnai“ 12:8 (7:5)
FK „Sokeris“ – „Kuršiai“ 8:8 (5:4)
Ketvirtadienio vakaras III-oje lygoje pasižymėjo rezultatyviomis dvikovomis, per kurias buvo įmušti net 66 įvarčiai. „Memel“ ir „Klaipėdos Policijos“ dvikovoje per pirmas dvidešimt minučių vyko lygiavertė kova, o tarpusavyje įvarčiais lenktyniavo Deivydas Peištaras („Memel“) ir Dangirdas Žilinskas („Klaipėdos Policija), kurie pirmajame kėlinyje sumušė beveik visus savo komandų įvarčius, o kėlinį 7:5 laimėjo „Klaipėdos Policija“. Po pertraukos „Klaipėdos Policija“ sėkmingiau žaidė gynyboje ir varžovams leidusi pasižymėti tik antrojo kėlinio pradžioje ir pabaigoje, pati per antrąją rungtynių pusę įmušė penkis įvarčius ir pasiekė antrąją rezultatyvią pergalę (12:7).


Trečiadienį rezultatyvias pergales pasiekė "Klaipėdos Universitetas" ir "Gargždų Pramogos-Policijos-Asociacija"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 19 d.
„Klarksonas-Plikiai“–„Klaipėdos Universitetas“ 4:13 (1:7)
„Sportidus-KVK“–„GP-Policijos-Asociacija“ 6:11 (3:4)
Trečiadienį Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos antrojo turo rungtynėse tarpusavyje rungtyniavo praėjusio sezono finalininkės – „Klarksonas-Plikiai“ ir „Klaipėdos Universitetas“. Tikėtasi atkaklios kovos šioje dvikovoje, tačiau kaip ir finale, „Klaipėdos Universitetas“ greitai įgijo trijų įvarčių persvarą (3:0). Vėliau „Klarksonas-Plikiai“ nors ir nenusileido pagal smūgius į vartus, tačiau dar pirmajame kėlinyje greitomis kontratakomis „Klaipėdos Universitetas“ ir į varžovų vartus skriejusiais rikošetais dar labiau didino savo persvarą (7:1). Nelabai vaizdas aikštėje pasikeitė ir po pertraukos ir rezultatyviai žaidusioje „Klaipėdos Universiteto“ komandoje bent po įvartį įmušė visi aštuoni žaidėjai. Po pasiektos antrosios pergalės (13:4), „Klaipėdos Universitetas“ liko vienintelė komanda I-oje lygoje dar nepraradusi taškų.
Antroje vakaro dvikovoje „Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija“ beveik visą pirmąjį kėlinį vargo su „Sportidus-KVK“, nes tik įgijus persvarą, ją greitai panaikindavo „Sportidus-KVK“ rezultatyviausias žaidėjas Danas Kulišauskas. Tačiau sėkmingiau užbaigę pirmąjį kėlinį (4:3), „GP-Policijos Asociacijos“ žaidėjai antrajame kėlinyje per pirmas dešimt minučių spurtavo ir keturiais įvarčiais be atsako, įgijo net penkių įvarčių persvarą (8:3). Per likusį rungtynių laiką abi komandos žaidė gan atvirą futbolą ir po tris kartus pasiuntė kamuolį į varžovų vartus (11:6). Antroje rungtynių pusėje dominavusi „GP-Policijos Asociacija“ pasiekė pirmąją pergalę, o „Sportidus-KVK“ patyrė pirmąją nesėkmę.


Įsisiubavusias rungtynių svarstykles "Baltai" nukreipė savo naudai
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 18 d.
„Sarema“–„Baltai“ 3:4 (1:2)
Antradienį vykusiose vienintelėse I-os lygos susitiko „Sarema“ ir „Baltai“. Nors rungtynės nebuvo labai rezultatyvios, tačiau pirmaujanti komanda šioje dvikovoje keitėsi net keturis kartus. „Saremą“ į priekį neįpusėjus pirmajam kėliniui tiksliu smūgiu išvedė Graždvydas Gujis (1:0), tačiau „Baltai“ privertę varžovus išnaudoti pražangų limitus, dar iki pertraukos įgijo persvarą (2:1) – uždirbtą 6 metrų baudinį tiksliai atliko Tadas Karinauskas, o Robertas Poškus realizavo vieną iš dviejų 10 metrų baudinių.
Įsibėgėjus antrajai rungtynių pusei „Baltai“, po varžovų įžaisto kampinio, netyčia nukreipė kamuolį į savus vartus (2:2), o dar po poros minučių Simonas Jurkus suklaidinęs varžovą gražiu smūgiu išvedė „Saremą“ į priekį (3:2). Tačiau paskutines dešimt minučių geriau sužaidė daugiau patirties turintys „Baltai“ – Marius Anužis po kurio laiko išlygino rezultatą (3:3), o priešpaskutinę rungtynių minutę Robertas Poškus, gavęs perdavimą prie „Saremos“ baudos aikštelės, suklaidinęs varžovą ir apsisukdamas smūgiavęs kamuolį pasiuntė į vartų tolimąjį kampą (4:3).


"LAJM" antroje rungtynių pusėje pranoko "Spartą", "Klaipėda city" įrodė pranašumą prieš "Atsarginių suoliuką"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 18 d.
„Sparta“ – „LAJM“ 4:6 (3:3)
„Klaipėda City“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:2 (1:0)
„Sparta“ pradėjusi greitu Viliaus Čižausko įvarčiu, netrukus triskart turėjo imti kamuolį iš savo vartų po „LAJM“ žaidėjų Aivaro Rubavičiaus ir Martyno Domkaus tikslių smūgių į vartus (1:3). „Spartai“ padėtį iki pertraukos pavyko pataisyti Aleksandro Timinsko ir Viliaus Čižausko įvarčiais ir rezultatas tapo lygus (3:3). Antroje rungtynių pusėje abi komandos ilgą laiką nesugebėjo įveikti varžovų gynybos, tačiau „LAJM“ komanda dar kartą „pralaužusi ledus“, vėl per keletą minučių, kartą pasižymėjus Laurynui Plačui ir dukart Martynui Domkui, įmušė tris įvarčius (3:6) ir varžovams leidusi atsakyti tik Viliaus Čižausko įvarčiu (4:6), „LAJM“ komanda iškovojo pirmąją pergalę.
„Klaipėda City“ ir „Atsarginių suoliuko“ rungtynėse pirmajame kėlinyje vienintelį įvartį Gražvydas Žakys (1:0). Įsibėgėjus antrajam kėliniui „Klaipėda City“ komanda Luko Kereišio tiksliu smūgiu padvigubino persvarą (2:0), bet vėliau „Atsarginių suoliuko“ žaidėjai Vilius Jokubaitis ir Andrej Smyslov per trumpą laiką išlygino rezultatą (2:2). Sėkmingiau sužaidusi paskutines rungtynių minutes „Klaipėda City“ komanda Tomo Bardausko įvarčiu greitai susigrąžino persvarą (3:2), o Ričardo Kaminsko tiksliu smūgiu įtvirtino antrąją pergalę (4:2).


"Bega"ir "Meglar" privertė varžovus patirti antruosius pralaimėjimus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Lapkričio 18 d.
„Bega“ – „KPVM“ 7:2 (4:1)
„Ginduliai“ – „Meglar“ 4:11 (3:5)
III-os lygos antrasis turas prasidėjo „Begos“ ir „Meglar“ komandų pergalėmis. Nors „KPVM“ komanda pirmoji įgavo pranašumą (1:0), tačiau vėliau ši komanda gynyboje nesugebėjo sustabdyti „Begos“ puolėjo Mindaugo Šimkaus, kuris įmušė šešis įvarčius šiose rungtynėse ir didžiąja dalimi nulėmė „Begos“ pergalę rezultatu 7:2.
Kitose rungtynėse „Meglar“ žaidėjas Dalius Barakauskis buvo dar rezultatyvesnis, kuris į „Gindulių“ komandos vartus kamuolį pasiuntė net 7 kartus. Pirmajame kėlinyje „Ginduliai“ dar sugebėjo neleisti varžovams perdaug atitrūkti (3:5), tačiau po pertraukos „Meglar“ komanda įmušė šešis įvarčius, į kuriuos „Ginduliai atsakė vos vienu tiksliu smūgiu (11:4).


Praėjusio sezono prizininkų dvikovoje vienu įvarčiu laimėjo "Klarksonas-Plikiai", lygiosios užfiksuotos "Nauticos" ir "Irenitos" rungtynėse
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 17 d.
„GP-Policijos Asociacija“–„Klarksonas-Plikiai“ 4:5 (2:3)
„Nautica“ – „Irenita“ 2:2 (1:2) FOTO
Iš penktadienio nukeltose I-ojo turo paskutinėse rungtynėse susitiko praėjusio sezono prizininkai „Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija“ ir „Klarksonas-Plikiai“. Permainingai vykusiame pirmajame kėlinyje dukart pirmavo „GP-Policijos asociacija“, tačiau abukart rezultatą išlyginusi „Klarksono-Plikių“ komanda, sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį rezultatu 3:2, o antrojo kėlinio pradžioje ir padvigubino savo persvarą (4:2). Nors „GP-Policijos asociacija“ išlygino rezultatą (4:4), tačiau netrukus „Klarksonas-Sakuoną“ įmušė lemiamą įvartį ir iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 5:4.
Pirmadienio vakarą „Nauticos“ ir „Irenitos“ dvikova prasidėjo I-os lygos II-asis turas. Pačioje rungtynių pradžioje krito po įvartį tiek į vienus, tiek į kitus vartus ir iki pirmojo kėlinio vidurio rezultatas buvo lygus (1:1), bet jam įpusėjus „Irenita“ išsiveržė į priekį (2:1) ir tokiu rezultatu laimėjo pirmąją rungtynių pusę. Nerezultatyviame antrajame kėlinyje buvo įmuštas vos vienas įvartis – kėlinio viduryje „Nautica“ išlygino rezultatą (2:2) ir abi komandos nebepasižymėjusios iki rungtynių pabaigos, buvo priverstos pasidalinti po tašką.


Puikiai sužaidęs antrąjį kėlinį "Vakarų frontas" nugalėjo "Policijos mokyklą", "ARGpakas-Sendvaris" minimalia persvara įveikė "LAJM" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 17 d.
„LAJM“ – „ARGpakas-Sendvaris“ 4:5 (2:3)
„Vakarų frontas“ – „Policijos mokykla“ 7:6 (2:5)
II lygos II-ojo turo rungtynėse „Policijos mokykla“ po pirmos rungtynių pusės 5-2 pirmavo prieš „Vakarų frontą“, tačiau ne tik puolime, bet ir gynyboje antrąjį kėlinį gerai sužaidęs „Vakarų frontas“, rungtynėms baigianti išsiveržė į priekį ir iškovojo antrąją pergalę (7:6).
Kitoje vakaro dvikovoje savo pirmas rungtynes žaidė „LAJM“ ir „ARGpakas-Sendvaris“ ekipos. „LAJM“ ekipa sėkmingiau sužaidė tik rungtynių pradžią ir pabaigą, per kurias įmušė po du įvarčius, tačiau „ARGpakas-Sendvaris“ spėjęs atsitiesti dar pirmojo kėlinio pabaigoje (3:2), o antrajame kėlinyje įgijęs net trijų įvarčių persvarą (5:2), varžovams leido priartėti tik rungtynėms baigiantis (5:4).


"Kruopos" patirtis neprilygo "Irenitos" greičiui
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 14 d.
„Kruopa“ – „Irenita“ 2:7 (0:4) FOTO


"Optimistai" garbingai pasipriešino "Klaipėda city" ekipai
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 14 d.
„Optimistai“ – „Klaipėda city“ 4:6 (2:4)


Puslapis 297 iš 298 << < 294 295 296 297 298 >
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 36 27
2. KLAIPĖDOS FM B 8 11 15
3. MINIJA B 7 1 13
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 -2 12
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 -5 8
6. FK JONUŠAI 9 -11 7
7. FK SIRIJUS 8 -30 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 12 17 31
2. TAURAGĖS SC-MFK 10 15 20
3. FK KARYS 8 8 15
4. FC NEPTŪNAS-KU 10 -5 11
5. FK JAKAI-MINIJOS FA 8 -4 10
6. BABRUNGO UOGOS 10 -8 10
7. RIETAVO LIŪTĖS 12 -23 4

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK GRANATA 16 74 45
2. GARANT GROUP 16 40 37
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 16 4 29
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 16 11 28
5. KLAIPĖDA CITY 16 3 25
6. FK JONUŠAI 16 3 23
7. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 16 -13 23
8. FC SUOLIUKAS 16 -28 12
9. FASOUL FC 16 -28 5
10. FK PLIUSAS 16 -66 3

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 27
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 34 26
3. NAUTICA 11 26 23
4. KLAIPĖDA CITY 12 15 22
5. DANĖS PERLAS 11 12 16
6. FK PLIUSAS-EURORENTA 12 -43 3
7. MEMEL 12 -67 3

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. ATLANTO VETERANAI 8 21 19
2. ŠILUTĖS VETERANAS 9 2 17
3. HBH (Kretinga) 8 6 16
4. GARGŽDŲ VETERANAS 8 0 13
5. DANĖS PERLAS 9 -11 4
6. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 -18 3


KLFF.lt - 2015