XXI-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyro nuostatai

XXI-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyras

I. Tikslai ir uždaviniai.
1. Pagerbti a.a. Aleksanro Fokino atminimą
2. Suteikiant komandos galimybę ruoštis futbolo sezonui, išaiškinti turnyro nugalėtoją.

II. Pirmenybių vykdymas ir vadovavimas.
1. Turnyrą organizuoja ir vykdo Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija.
2. Turnyras vyks 2022 m. kovo-balandžio mėnesiais.

III. Teisėjavimas ir taisyklės.
1. Turnyre dalyvaus 8 komandos, kurios pirmajame etape rungtyniaus dvejose grupėse (po keturias komandas) vieno rato sistema. Į antrąjį etapą (pusfinalius) pateks po dvi komandas iš abiejų grupių (A1-B2 ir B1-A2). Į finalą pateks grupių pusfinalių nugalėtojai.
2. Komandų vietos grupėse nustatomos pagal surinktų taškų sumą. Jei šie rodikliai vienodi, vietos nustatomos pagal (eilės tvarka): a) tarpusavio rungtynių rezultatus; b) įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumą;
c) didesnį pergalių skaičių; d) didesnį įmuštų įvarčių kiekį; e) burtais
3. Pirmojo etapo rungtynėse už pergalę skiriami 3 taškai, lygiąsias - 1, pralaimėjimą - 0 taškų.
4. Žaidžiami 2 kėliniai po 40 minučių.
5. Kiekvienoms rungtynėms teisėjauja 3 teisėjai – aikštės teisėjas ir du asistentai.
. Nepaminėtais atvejais varžybose laikomąsi tarptautinių futbolo taisyklių.

IV. Drausminės nuobaudos.
1. Žaidėjų įspėjimai (geltonos kortelės) bendroje įskaitoje neskaičiuojami.
2. Žaidėjas dukart įspėtas (geltona kortelė) per rungtynes ir pašalinamas arba iškart pašalinamas (raudona kortelė) už taisyklių pažeidimą, praleidžia vienerias rungtynes (kalendoriniu principu). Pašalinus žaidėją iš aikštės, jo komanda žaidžia mažumoje.
3. Žaidėjas arba oficialus komandos narys pašalintas už nesportinį elgesį varžovų komandos narių, teisėjų ar varžybų organizatorių atžvilgiu, diskvalifikuojamas pagal drausmės komisijos nutarimą. Už konfliktus, rungtynių dalyvių įžeidimus ar incidentus tarp žaidėjų, žaidėjas diskvalifikuojamas nuo 2 iki 4 rungtynių.
4. Jeigu komanda, nepasibaigus rungtynių laikui be teisėjo leidimo palieka aikštę ir atsisako į ją grįžti tęsti rungtynių, arba dėl jos kaltės nutraukia teisėjai, apie tai išsamiai išdėstę protokole, jai užskaitomas pralaimėjimas 0:3 ir taikoma -1 taško nuobauda.
5. Jei drausmės komisija nusprendžia, kad komanda neatvyko į rungtynes be pateisinamos priežasties, tai jai užskaitomas pralaimėjimas 0:3, taikoma -1 taško nuobauda. Pasikartojus šiam atvejui, bus svarstomas komandos pašalinimas.

V. Protestai.
1. Komanda, norinti pateikti protestą, privalo apie tai įspėti rungtynių teisėjus, varžovų komandos oficialius asmenis.
2. Protestas nagrinėjamas per 24 val. gavus išsamų motyvuotą protestą ir sumokėjus 30 Eur. mokestį, kuris patenkinus protestą gražinamas.
3. Protestas negali būti pateiktas dėl teisėjų sprendimų.

VI. Apdovanojimai
1. Komandos prizininkės apdovanojamos taurėmis bei pereinamąja nugalėtojų taure.


VII. Komandų registracija.
. Žaidėjų registracija nevykdoma – komandos gali kviesti (išbandyti) įvairius žaidėjus. Žaidėjui sužaidus už vieną komandą, jis nebegali pereiti į kitą komandą

VIII. Informacijos šaltiniai.
1. Informacija apie pirmenybes bus skelbiama Klaipėdos apskrities futbolo federacijos internetinėje svetainėje www.klff.lt ir vietinėje spaudoje.
Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
FC SUOLIUKAS - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
FASOUL FC - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.30
5 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - HBH
Šilutės miesto stadionas
21.15
5 turas
KLAIPĖDOS UNITED - KRUOPA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FC SUOLIUKAS 3 9 9
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
3. FK GRANATA 4 3 8
4. GARANT GROUP 4 10 7
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
6. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3 7 6
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 3 -3 4
9. TRITON LT 4 -5 4
10. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
11. FASOUL FC 3 -3 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. ŠILUTĖS VETERANAS 4 0 6
4. KRUOPA 4 -2 6
5. HBH 4 -2 3
6. KLAIPĖDOS UNITED 4 -4 2

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015